Demokrat Gündem
Demokrat Gündem
İzmir booked.net
+15°C
  • Demokrat Gündem EURO : 20.6839
  • Demokrat Gündem DOLAR : 19.1183
  • Demokrat Gündem STERLİN : 23.5706
r-227
Haberler / Hak Temelli Haber

Erkek dehşeti... Kadınlar Günü'nde Miray'ın canını aldı

08.03.2023 23:35:22

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde İstanbul'un Üsküdar ilçesinde Mevlüt İçin adlı erkek, bir yıl önce ayrıldığı ve ayrıldıktan sonra da taciz etmeyi sürdürdüğü 27 yaşındaki Miray Atmaca'yı ateşli silahla öldürdü. Hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı da bulunan katil aynı silahla kendini de vurarak intihar etti. 

 İddiaya göre, turizmci olan 27 yaşındaki Miray Atmaca akşam 19.00 sıralarında evinin bulunduğu binaya girdi. Genç kadının peşinden, yaklaşık 1 yıl önce ayrıldığı eski sevgilisi Mevlüt İçin (27) de binaya girdi. ”Miray” diye seslenen şahıs, genç kadının başına doğru tabanca ile ateş etti.

HAYATININ BAHARINDAKİ MİRAY'IN CANINI ALDI

Miray Atmaca kanlar içerisinde yere yığılırken, Mevlüt İçin tabancayı kendi şakağına dayayarak tetiğe bastı. Miray Atmaca ve intihar eden Mevlüt İçin olay yerinde hayatını kaybetti.

AYRILDIKTAN SONRA TACİZE DEVAM ETMİŞ

İhbar üzerine polis ekipleri adrese sevk edildi. Her iki kişinin de ailesine ulaşıldı. Yapılan görüşmelerde iki gencin 3 yıl önce Antalya’da tanıştığı ve sevgili olduğu öğrenildi. İzmir’de yaşayan Mevlüt İçin ile Miray Atmaca'nın geçtiğimiz yıl aralarında sorunlar oluşmaya başladı. Miray Atmaca sevgilisinden ayrılma kararı aldı. Ayrılığı kabullenemeyen Mevlüt İçin, bu süreçte genç kadını sürekli rahatsız etti. İkili arasında en son 9 Aralık’ta sorun yaşandı.

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALINMIŞ

Miray Atmaca, yaşanan bu olayla ilgili şikayetçi oldu. Mevlüt İçin hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı alındı. Ancak İzmir’de yaşayan Mevlüt İçin’in 3 gün önce gizlice babasının beylik tabancasını alıp “Arkadaşlarımla buluşacağım” diyerek İzmir’den İstanbul’a geldiği öğrenildi.

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş