Demokrat Gündem
Demokrat Gündem
İzmir booked.net
+15°C
  • Demokrat Gündem EURO : 10.1111
  • Demokrat Gündem DOLAR : 8.5600
  • Demokrat Gündem STERLİN : 11.9010
r-208
Haberler / Yerel Politika

AK Parti İzmir’den, en özel ‘Babalar Günü’ kutlaması

20.06.2021 12:47:19

AK Parti İzmir İl Sosyal Politikalar ile Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığının ortak düzenlediği etkinlikle; şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları, engellilerle birlikte ‘Babalar Günü’ kutlaması gerçekleştirildi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda, ‘Babalar Günü’ne özel etkinlik gerçekleştirildi. AK Parti İzmir İl Sosyal Politikalar Başkanı Semiha Paçacı ile İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Melek Eroğlu’nun ev sahipliğinde yapılan ‘Babalar Günü’ kutlamasına; Şehit, Gazi ve Engelli Dernekleri katılım sağladı.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve İl Başkanvekili Ali Aslan da özel günün özel misafirlerini yalnız bırakmadı. İl Sosyal Politikalar Başkanı Semiha Paçacı, ‘’Aile, toplumun çekirdeği olduğu kadar, kültürel değerlerin ve geleneklerin geleceğe aktarılmasının güvencesidir.  Bizim geleneğimizde babalar, toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direğidir. Tüm babaların, bu ulvi sorumluluğu üstlenme heyecanıyla gün sayan tüm baba adaylarının, bu güzel gününü tebrik ediyorum’’ dedi. İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Melek Eroğlu ise, ‘’Şehit ailelerimiz, Gazilerimiz ve engellilerimizle bu anlamlı güne ilişkin güzel bir etkinlik yaptık. Tecrübeleriyle evlatlarına yol gösteren, bir ömür boyu maddi-manevi her türlü imkânını çocuklarının geleceği adına seferber eden her baba, hürmeti, saygıyı ve takdiri fazlasıyla hak etmektedir.  Başta ülkemizin birlik ve beraberliği yolunda canlarını feda eden şehitlerimizin değerli babaları olmak üzere tüm babalarımızın gününü kutluyorum’’ dedi.

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş