Demokrat Gündem
Demokrat Gündem
İzmir booked.net
+15°C
  • Demokrat Gündem EURO : 10.1111
  • Demokrat Gündem DOLAR : 8.5600
  • Demokrat Gündem STERLİN : 11.9010
r-208
Haberler / Yerel Yönetimler

Başkan Tugay’dan kardeş belediye ziyareti

20.06.2021 11:56:10

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Haziran ayı meclisinde kardeş şehir olması kararı alınan Isparta Uluborlu Belediyesi’ni ve Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’yı ziyaret etti. 

Kentlerde yürütülen çalışmalar ve belediye hizmetleri hakkında fikir alışverişinin yapıldığı görüşme sonrası iki başkan, S.S.Uluborlu Kiraz Çiçekleri Kadın Girişim ve Üretim Kooperatifini ziyaret ederek kooperatifin yaptığı çalışmalar hakkında çalışanlardan bilgi aldı.

TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ
Ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı da eşlik etti. Ziyaret sonrası belediye hizmet binasına geri dönen Başkan Cemil Tugay, Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’ya Karşıyaka’yı temsil eden plaket ve anı tabağı takdim etti. Misafirperverlikleri için Tuna’ya teşekkür eden Tugay, “242 İstiklal Madalyası ile Türkiye’de en çok İstiklal Madalyası’na sahip ilçesi olan Isparta, Uluborlu’da olmak bizi çok mutlu etti. Ziyaretimiz esnasında bize eşlik eden CHP Isparta İl Başkanı’mız Yalım Halıcı’ya ve Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’ya misafirperverlikleri için teşekkür ederim” dedi.

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş