Demokrat Gündem Demokrat Gündem
Demokrat Gündem Demokrat Gündem
İzmir booked.net
+15°C
  • Demokrat Gündem EURO : 10.3550
  • Demokrat Gündem DOLAR : 8.8514
  • Demokrat Gündem STERLİN : 12.1389
Haberler / Yerel Politika

CHP'li Yücel'e kesilen pankart cezası iptal edildi: 'Adalet tıpkı bugün olduğu gibi...'

29.07.2021 14:09:02

CHP İzmir İl Başkanı Yücel'e parti il binasına asılan '128 Milyar Dolar Nerede?' pankartı sonrası kesilen ceza mahkemece iptal edildi. Yücel, hükümeti eleştirerek "Adalet tıpkı bugün olduğu gibi, bir gün sizin içinde tecelli edecek" dedi.

DEMOKRAT GÜNDEM- CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'e CHP parti il binasına asılan '128 Milyar Dolar Nerede?' pankartı sonrası ceza kesilmiş ve İl Başkanı Yücel konuyu mahkemeye taşımıştı. Mahkeme bugün pankart nedeniyle kesilen cezanın iptaline karar verdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Deniz Yücel, hükümeti ve hükümet politikalarını eleştirerek, Adalet tıpkı bugün olduğu gibi, bir gün sizin içinde tecelli edecek" dedi.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'in yaptığı açıklama şöyle:
#128MilyarDolarNerede pankartı için şahsıma verilen para cezası mahkeme tarafından iptal edildi. Millet adına astığımız pankartımızı hukuku hiçe sayarak, polisi yasa dışı uygulamalara mecbur bırakarak ve mızrağı çuvala sığdırmaya çalışarak kaldırmaya çalışanlar adalet tıpkı bugün olduğu gibi, bir gün sizin içinde tecelli edecek. Ve o gün millet kazanacak, hukuk kazanacak, demokrasi kazanacak. #HakHukukAdalet

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş