Demokrat Gündem
Demokrat Gündem
İzmir booked.net
+15°C
  • Demokrat Gündem EURO : 10.1043
  • Demokrat Gündem DOLAR : 8.5128
  • Demokrat Gündem STERLİN : 11.8955
r-208
Haberler / Politika

CHP Lideri'nden özeleştiri: '...Kabahat bizde'

19.06.2021 14:59:51

Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Belediye Başkanları Çalıştayı'nda gerçekleştirdiği konuşmada gündeme dair açıklamalarda bulundu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep'te CHP Belediye Başkanları Çalıştayı'nda yaptığı konuşmada gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu, 'Biraz da özeleştiri yapalım' diyerek, "Neden Gaziantep'in nüfusu artıyor da bizim milletvekili sayımız artmıyor? Kabahat kimde? Anteplilerde mi biz de mi? Haşa! Anteplilerde böyle bir kabahat yok, kabahat bizde" ifadesini kullandı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Gaziantep'te Belediye Başkanları Çalıştayı'nda yaptığı konuşmada biraz da özeleştiri diyerek, "Gazianteplilere sözüm var, ben sürekli birbirileriyle kavga eden birbirlerini yiyen bir örgüt istemiyorum, kim kavga ederse kapının önüne koyacağım" dedi.

Kılıçdaroğlu sözlerine şöyle devam etti:

"Değerli arkadaşlarım biraz da özeleştiri yapalım. Gaziantep'teyiz doğru. Milli Kurtuluş Destanlarının yazıldığı yerlerden birindeyiz. Güzel şeyler yapıyoruz.

Peki neden Gaziantep'in nüfusu artıyor da bizim milletvekili sayımız artmıyor, kabahat kimde Anteplilerde mi biz de mi...

Haşa! Antepliler'de böyle bir kabahat yok, kabahat bizde. Eksiklik varsa bizde, yanlışlık varsa bizde. Ama bu tabloyu değiştireceğim. Halka hizmeti hakka hizmet gibi yapacağız bu tabloyu değiştireceğiz"

'Gazianteplilere sözüm var'

"Ben sürekli birbirileriyle kavga eden birbirlerini yiyen bir örgüt istemiyorum. Kim kavga ederse kapının önüne koyacağım, kimse kusura bakmasın eğer çaba harcayacaksanız Antep orada. Gün hizmet günüdür, gün çalışma günüdür"

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş