Demokrat Gündem Demokrat Gündem
Demokrat Gündem
İzmir booked.net
+15°C
  • Demokrat Gündem EURO : 18.3563
  • Demokrat Gündem DOLAR : 18.5781
  • Demokrat Gündem STERLİN : 21.1473
Haberler / Ege

Fırat Delikanlı isimli cani Twitter'ı ayağa kaldırdı!

25.03.2021 13:23:04

Fırat Delikanlı adıyla bilinen şahsın, eşcinsel olduğunu iddia ettiği işitme engelli E.E.'yi öldüresiye dövmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Genç adamın kanlar içerisindeki görüntüleri yürek yaktı. Twitter kullanıcıları Fırat Delikanlı'nın tutuklanması için çağrıda bulundu. 

Aydın'da "Fırat Delikanlı" ismiyle bilinen Fırat Kaya isimli şahıs, eşcinsel olduğu gerekçesiyle işitme engelli E.E.'yi kanlar içerisinde bırakana kadar dövdü. Daha sonra bu anları Instagram'dan yayınlayan Fırat Kaya, büyük tepki çekti.

TWİTTER'DA İNFİAL YARATTI

Twitter'da infial yaratan video sonrası kullanıcılar büyük tepki gösterdi. #FıratDelikanlıTutuklansın etiketi bir anda gündem olurken, yapılan yorumlarda şahsın bir an önce tutuklanması talebi yer aldı.

FIRAT DELİKANLI KİMDİR?

Fırat Delikanlı adlı şahıs bugün Twitter gündeminde bulunuyor. Fırat Delikanlı, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla büyük tepki topladı. Eşcinsel ve işitme engelli olduğu bilinen bir vatandaşo dövdüğü görüntülerle gündeme gelen Fırat Delikanlı'nın başka kişilere karşı da şiddet gösterdiği sosyal medya hesabı üzerinden kısa sürede ortaya çıktı. Bunun üzerine sosyal medya kullanıcıları '#FıratDelikanlıTutuklansın' tagi açtı ve olayın açığa çıkmasını hedefledi.

 

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş

E-Bültenimize abone olmak için email adresinizi kaydedebilirsiniz.