Demokrat Gündem
Demokrat Gündem
İzmir booked.net
+15°C
  • Demokrat Gündem EURO : 15.2678
  • Demokrat Gündem DOLAR : 13.5272
  • Demokrat Gündem STERLİN : 18.3011
Haberler / Yerel Politika

Menemen Belediye Başkanı Pehlivan'dan sağlık durumu açıklaması: 'Kısa süre görevimin başında olamayacağım'

14.01.2022 15:15:00

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, rutin kontrolü sırasında bir sağlık sorunuyla karşılaştığını, tedavi ve sonrasında bir süre dinlenilmesi tavsiye edildiği için görevinin başında bulunamayacağını açıkladı. 

DEMOKRAT GÜNDEM-Sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili son durum hakkında açıklamalar yapan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, hayati tehlikesinin bulunmadığını ancak bir süre görevinin başında bulunamayacağını belirti. 

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA İLE DUYURDU 

Pehlivan'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde oldu: 

"Merhaba kıymetli dostlarım. Ben sağlığım ya da tedavimle ilgili bir bilgilendirme yapmayı doğru bulmadım. Ancak bugün sosyal medya üzerinden bu konuda iyi niyetli bir paylaşım yapılmış. Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bu vesileyle gayet iyi olduğumu da bilmenizi isterim. Tüm insanlık zor günlerden geçiyor. Sorumluluğunu paylaştığımız güzel ilçemizin bu kadar yapılması, yürütülmesi, çözülmesi gereken meseleleri varken, her insanın yaşayabileceği türden bir sağlık sorunum olduğunu ben de yakın zamanda yaptırdığım rutin bir kontrol sırasında öğrendim. Şükürler olsun ki geç kalınmış herhangi bir hayati riskim yok. Sadece ileride sorun yaşanmaması için tedbir amaçlı bir tedavi sürecim var. Bu tedavi sırasında ve akabinde biraz dinlenmem tavsiye edildiği için çok kısa bir süre görevimin başında bulunamayacağım. Merak eden, güzel dilek ve temennilerde bulunan siz kıymetli büyük Menemen aileme çok ama çok teşekkür ederim. Sağ olun var olun. İyi ki varsınız. Biz birbirimizin ilacıyız. Bu birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece aşamayacağımız hiçbir güçlük yok. Daha birlikte yapacağımız çok iş, kat edilecek yollarımız var. Ben de sizlerin sağlığı için duacıyım. Lütfen şu salgın günlerinde kendimize ve sevdiklerimize her zamankinden daha fazla özen gösterelim. Daha sağlıklı ve güzel günler bizleri bekliyor..."

 

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş