Demokrat Gündem Demokrat Gündem
Demokrat Gündem
İzmir booked.net
+15°C
  • Demokrat Gündem EURO : 18.5020
  • Demokrat Gündem DOLAR : 17.9689
  • Demokrat Gündem STERLİN : 21.8895
Haberler / Politika

Ümit Özdağ'dan İç İşleri'ne suç duyurusu tepkisi: 'Canınız cehenneme!'

04.07.2022 15:28:49

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, İçişleri Bakanlığı'nın "iç savaş kışkırtıcılığı" suçlamasıyla hakkında suç duyurusunda bulunacağını duyurması üzerine konuşuyor.

İçişleri Bakanlığı'nın "iç savaş kışkırtıcılığı" suçlamasıyla hakkında suç duyurusunda bulunacağını duyurduğu Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ açıklamalarda bulunuyor. İçişleri Bkanaı Süleyman Soylu ve yardımcısına tepki gösteren Özdağ, "Canınız cehenneme hiçbir suç duyurunuz bizin Türkiye’nin huzuru için vermiş olduğumuz mücadeleyi engelleyemeyecek" dedi.

"İÇİŞLERİ BAKANLIĞI KOMPLOLARIN MERKEZİ"

"Türkiye'de iç savaş çıkacağını" iddia eden Özdağ, "Türkiye'nin iç güvenliğini sağlama konusunda görevli İçişleri Bakanlığı, en önemli bakanlıkların başındadır. Bu hassas bakanlık, 20 yıldan bu yana Türk devletine karşı kurulan iç ve dış komploları engellemek yerine, komploların merkezi olmuştur” dedi.

Özdağ devamında, “2002-2014 sürecinde FETÖ'nün en etkili olduğu bakanlıkların başında İçişleri Bakanlığı geliyordu. 15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişiminden sonra bakanlığın sağlam temeller üstüne oturtulması gerekiyordu” diye belirtti.

...

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş

E-Bültenimize abone olmak için email adresinizi kaydedebilirsiniz.