DOLAR 33,1077 0.07%
EURO 36,1004 -0.22%
ALTIN 2.582,15-0,71
BITCOIN 2114475-0,96%
İzmir
39°

AÇIK

üst menü altı

CEMİL TUGAY

Cemil Tugay'ı önce CHP adayı seçildikten sonra televizyonlarda izlemiştim. Ağırbaşlı duruşu, sakin, tane tane konuşması, en önemlisi gereksiz konuşmaması ilgimi çekmiş, beğenmiştim.

ABONE OL
10 Temmuz 2024 12:39
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Cemil Tugay’ı önce CHP adayı seçildikten sonra televizyonlarda izlemiştim. Ağırbaşlı duruşu, sakin, tane tane konuşması, en önemlisi gereksiz konuşmaması ilgimi çekmiş, beğenmiştim.

Süregelen süpekülasyonlar, yanlış aday olduğunu, CHP’nin seçimi bu nedenle kaybedeceğine aldırmadan, ‘Tıbbiye’den her şey çıkar’ desturuna güvendim ve destekledim. Tıp doktoru olması tabiki düşüncelerimi sıcak etkilemiştir.

Değerli Okurlar; her neyse ne, şimdi Cemil Tugay’ın iktidarını gözlüyor, bir hekim, aydın ve yazar olarak yanlışlarına odaklanıyorum ama şu ana kadar hiç yanlışını görmedim.

Hatta bana kolaylık sağladı diyebilirim. 121 nolu otobüs seferlerini başlatarak. Şimdi Mavişehirde bolca müteşekkiri var Cemil Başkanın.

Değerli okurlar, dostlar, kısa bir süre önce Demokrat Gündem Gazetesi’nin Cemil Tugay ile yaptığı röportajı okuyunca ve deneyimli, son derece yüksek liyakatli, Gazeteci Kadın Medya İşvereni (Medyada kadın gazetecilerin karar verici mekanizmalarda olması, istihdam yaratması çok önemli zannımca… Hele Halide Demir Polatlı gibi mesleğine aşık bir kadın gazetecinin (İzmir medyasında gazeteciliğin saygınlığına helal getirmeyecek vizyonu ve misyonu ile..)  sorularına verdiği mantıklı ve kararlı cevapları beni bu yazıyı yazmayı düşündürdü.

Cemil Başkan İzmir halkını düşünüyor, İzmir’i seviyor. Su konusuna mantıklı, kararlı düşünceleri de takdire şayan vesselam. Kendisini ve icraatlarını tüm İzmirliler gibi ben de yakından izlemeye devam edeceğim…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP