Demokrat Gündem
Demokrat Gündem
İzmir booked.net
+15°C
  • Demokrat Gündem EURO : 15.2678
  • Demokrat Gündem DOLAR : 13.5272
  • Demokrat Gündem STERLİN : 18.3011

İLİŞKİLER ÜZERİNE

24.09.2021 12:13

Aşk, dünyayı döndüren şeydir. Başka biriyle oluşturabileceğiniz bu özel bağlantı, ilişkileri bu kadar özel yapan şeydir. Ancak bir ilişkiyi istikrarlı bir şekilde sürdürmek her zaman en kolay iş değildir. En çok değer verdiğiniz kişi, çoğu zaman düğmelerinize herkesten daha iyi basabilir. Onları sevebilirsiniz, ancak yemeklerini çiğnemelerinden veya korkunç horlama alışkanlıklarından nefret edebilirsiniz.

Uzun süreli bir ilişkiye girdikten sonra, ilk balayı evresi geçtikten sonra romantizmin patlamasına izin vermek kolay olabilir, ancak sizi seviyorum demek ve birbirinize daha fazla iltifat etmek yardımcı olacaktır. Aranızdaki çekiciliği ve pozitif, açık enerjiyi koruyun. Sevgi ve şefkati ifade etmek, eşinize yakın kalmanın büyük bir parçasıdır. Her zaman birbirinizle takılmak biraz klostrofobik olabilir ve karşınızdakini biraz daha az takdir etmenize neden olur. Birlikte anlamsız bir şekilde TV izlemek yerine samimi bir akşam yemeği gibi zamanın kalitesi büyük bir fark yaratıyor. Sadece dikkat dağıtıcı şeyleri bağ kurmak için kullanmak yerine derin bağlantıyı sürdürmek için birbirinize dahil olmak hayati önem taşır. Tartışmak normaldir ancak sadece haklı olabilmek için tartışmamaya dikkat edin. Partnerinize olan sevginiz, küçük şeyler nedeniyle ayaklanan egonuzdan çok daha önemlidir. Küçük şeyler için kendinizi de onu da yiyip bitirmeyi bırakın.

Yatak odasını renklendirmek, sizi birbirinize çeken şeyin ne olduğunu anlamanıza yardımcı olacak ve diğer alanlarda da sizi daha da yakınlaştıracaktır.  İyi bir cinsellik doğal olarak ruh halinizi yükseltir, bu nedenle daha fazla cinsellik daha mutlu bir çift demektir! Unutmayın, yatakta kendinizi mutlu etmenin yollarını bulursanız onu da mutlu etmiş olursunuz. Bağımsız hareket edin. Bu şaşırtıcı olabilir, ancak bir ilişkide bağımsızlık sizi gerçekten daha güçlü kılabilir. Kıskançlığı uzak tutmaya yardımcı olur ve sağlıksız bağımlılıktan kaçınmanıza yardımcı olur. Sınırların ve alanın yaratılması, ilişkinizi daha uzun ömürlü ve daha heyecanlı hale getirecektir.

Birbirinizden öğrenmeye açık olun. Bu, bir çift olarak gelişmenin anahtarıdır. Partneriniz, nasıl daha iyi bir insan olabileceğinizin bir yansımasıdır. Üzgün ​​olduğunuzda, bu duyguları saklamak ya da kızgınlıkla dışa vurmak yerine, kendi kusurlarınızın ve kendinizde henüz iyileştirmediğiniz şeylerin farkında olun. Sürekli karşınızdakini düzeltmeye çalışmaktan vazgeçin, sessizce kendinize yönelin ve ondan öğrenmeye açık olun. Gerçekçi olmayan beklentileri bırakın. Romantizm gibi şeyler etrafında gerçekçi olmayan beklentiler yaratmak ve her dakikayı birlikte geçirmemek zehirlidir ve içinizde bir boşluk yaratır.

Partnerinizin kendi gerçekliğini kabul edin. Ona eve geldiğinde “Günün Nasıldı?” diye sormayın! Bu size mantıksız gelebilir – neden eşinize günlerinin nasıl geçtiğini sormuyorsunuz? Çünkü böyle sorarsanız, muhtemelen aynı derecede sıkıcı ve gerçek olmayan bir cevap alırsınız, “İyiydi, senin ki?” Bunun yerine onları neyin gülümsettiğini ya da günlerinin ne kadar zor geçtiğini sorun. Size daha fazla bilgi verecek ve sizi daha fazla bağlayacak. Randevu geceleri planlayın. İşler ciddileşmeden önce yaptığınız gibi bir çift gibi randevulara çıkmaya çalışın. Bu sizi evden uzaklaştıracak ve eğlendirecek. İlişkinizin ilk yılında yaptığınız şeylerin bir listesini yapın ve ilişkinizin size kelebekler yaşatan o heyecan verici aşamasına geri dönmeye çalışın.

Pasif agresif olmak veya her şeyi halının altına süpürmek yerine sizin için olumsuz olanları, normal zamanlarda paylaşın. İlerlemek ve büyümek için bir numaralı anahtar, duygularınız hakkında gerçekten konuşabilme yeteneğidir. Sakin sakin yüzleşmek ilişkilerinizi çok daha güçlü hale getirecek ve sizi daha da yakınlaştıracaktır.

Seksi görünmeye devam edin. Bir ilişkide yirmi yıl sonra bile, görünüşünüzle gurur duymanın ve hala kocanız için sevimli görünmenin yarattığı fark oldukça büyüktür. Fiziksel olarak kendilerine bakan partnerler, kendilerini önemsediklerini ve sevgililerine iyi baktıklarını kanıtlar. O yüzden o kırmızı ruju veya küçük siyah elbiseyi henüz atmayın! Onu bunlarla şaşırtın, ilişkinize uzun ömür katacak ve onların size çekici gelmesini sağlayacaktır.

 

 

Yorum Ekle
Yorumlar
Henüz Yorum Eklenmemiş