CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte çektiği bir videoyu paylaştı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir video yayınladı.
Eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte kameraların karşısına geçen Kılıçdaroğlu, videoya ''Bir insan neden yoksul evlatlarımızın beslenme çantasını reddeder, inanın aklım almıyor! Yapacak bir şey yok, acı ve ıstıraplarının üstesinden gelme mücadelesine kendi başımıza devam edeceğiz'' notunu düştü.
Bir insan neden yoksul evlatlarımızın beslenme çantasını reddeder, inanın aklım almıyor! Yapacak bir şey yok, acı ve ıstıraplarının üstesinden gelme mücadelesine kendi başımıza devam edeceğiz. pic.twitter.com/7O8hwqMEuf
— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) November 26, 2022