Aydın’ın Nazilli ilçesi Kardeşköy Mahallesi’nde televizyon tamircisi Mehmet G., tamir için gittiği evde Hulusi Duran, Nakşiye Duran (60), Hatice G. (37) ve Beyza G.’yi (6) çekiçle yaraladı.
Olay sonrası kaçmaya çalışan Mehmet G., mahalle sakinleri tarafından yakalanarak jandarma ekiplerine teslim edildi.
Olay, saat 20.30 sıralarında iki katlı bir evde meydana geldi. İddiaya göre, televizyon tamircisi olan Mehmet G., tamir için gittiği Hulusi Duran’ın evinde tartışma başlattı.
Tartışma kavgaya dönüştüğünde, Mehmet G., eline aldığı çekiçle ev sahibi Hulusi Duran’ın kafasına ve göğsüne vurdu. Ardından Hulusi Duran’ın eşi Nakşiye Duran, kızı Hatice G. ve 6 yaşındaki torunu Beyza G.’yi de kafalarına vurarak yaraladı.
![tamirci](https://demokratgundem.com/wp-content/uploads/2024/07/81980-3-1024x768.jpg)
Evden gelen sesleri duyan mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Mehmet G., olay yerinden kaçmaya çalışırken mahalle sakinleri tarafından yakalandı. Yaralılar, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
![tamirci](https://demokratgundem.com/wp-content/uploads/2024/07/81980-1-1024x768.jpg)
Kafatası ve kaburgasında kırıklar oluşan Hulusi Duran, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilirken, eşi Nakşiye Duran ve torunu Beyza G.’nin kafatasında çatlaklar nedeniyle beyin kanaması geçirdikleri öğrenildi. Hatice G.’nin sağlık durumunun ise iyi olduğu bildirildi.
![tamirci](https://demokratgundem.com/wp-content/uploads/2024/07/81980.jpg)
Mahalle sakinleri tarafından yakalanıp jandarma ekiplerine teslim edilen Mehmet G. gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
İlginizi çekebilir: İzmir’de yürüyen merdiven operasyonu: Kapsamlı bakım çalışması başladı