Geçen sezon Premier Lig’de mücadele eden rakibi karşında pozitif bir futbol ortaya koyan sarı-kırmızılılar, yeterli transfer yapamamasına rağmen sergilediği performansla umut verdi.
Özellikle maçın ilk yarısında Luton Town takımına büyük üstünlük sağlayan Göz-Göz, Slovenya’ya kadar gelip tribünde maçı izleyen gurbetçi taraftarlarından da bol bol alkış aldı.
![göztepe](https://demokratgundem.com/wp-content/uploads/2024/07/83934-2-819x1024.jpg)
Slovenya kampına gelen ve basın toplantısı düzenleyen Danimarkalı Başkan Rasmus Ankersen de mücadeleyi izledi. Taraftara 2 santrfor müjdesi veren Ankersen, Luton Town karşılaşmasında takımı beğendiğini dile getirdi.
![göztepe](https://demokratgundem.com/wp-content/uploads/2024/07/83934-1-924x1024.jpg)
25 Temmuz’a kadar Slovenya’da çalışmalarına devam edecek Göztepe, 24 Temmuz’da Hırvatistan temsilcisi NK Istra 1961 ile karşı karşıya gelecek. Göztepe 9 Ağustos’ta start alacak Süper Lig’in yeni sezonu öncesi İzmir’de bir özel maç daha yapacak. DHA