Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, yol arkadaşı muhtarlarla düzenlenen toplantıda buluştu. Toplantıda muhtarların istek ve önerilerini dinleyen Başkan Çiçek, yapılacak hizmetlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.
44 mahalle muhtarının yanı sıra belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katılım sağladığı toplantıda muhtarları tek tek dinleyen Başkan Çiçek, tüm istek ve önerilerin notunu aldı.
Mahallelere yapılacak olan hizmetleri de anlatan Başkan Çiçek, sorunların giderilmesi, taleplerin yerine getirilmesi için talimatlarını verdi.
Göreve gelmeden önce 44 mahalle için eşit hizmet sözü verdiklerini hatırlatan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek; “ Menderes’imizin geleceği için birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığımız yol arkadaşlarımız muhtarlarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın sesi olan muhtarlarımızın istek ve temennilerini dinleyip notlarımızı aldık. Muhtarlarımız ile koordineli çalışarak Menderes’imiz için her zaman en iyisi yapacağız” dedi.
İlginizi çekebilir: Başkan Çiçek hemşehrilerin sesi oluyor
GÜNDEM
23 Temmuz 2024DÜNYA
23 Temmuz 2024GÜNDEM
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EGE
23 Temmuz 2024GÜNDEM
23 Temmuz 2024