Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay, basında çıkan iddialarla ilgili açıklama yaptı. Kınay, ortaya atılan iddiaları, “yürüttüğüm siyasi kariyerimi ve toplumsal mücadelemi zedelemeye yönelik, aslı olmayan isnatlar” olarak yorumladı.
Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay konuya dair şunları söyledi:
”Yıllardır hak, hukuk, emek ve adalet yolundan ayrılmadan kamu ve halk yararına yürütmüş olduğum mücadelemi bugün de Karabağlar Belediye Başkanı olarak aynı anlayış ve onurla sürdürmekteyim.
Geçtiğimiz günlerde çeşitli internet haber sitelerinde, aynı yerden düğmeye basılarak yapıldığı anlaşılan, yürüttüğüm siyasi kariyerimi ve toplumsal mücadelemi zedelemeye yönelik, aslı olmayan isnatlarla yapılan haberler ile ilgili olarak; bu haberleri yapan ve yaptıranlar ile ilgili yasal süreçleri başlattığımı ve yargı önünde sonuna kadar hesap soracağımı kamuoyuna saygı ile duyururum”
GÜNDEM
23 Temmuz 2024DÜNYA
23 Temmuz 2024GÜNDEM
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EGE
23 Temmuz 2024GÜNDEM
23 Temmuz 2024