TFF 3’üncü Lig 1’inci Grup’ta şimdiye kadar kadrosuna 4 takviye yapan Karşıyaka, transferde gurbetçi arayışına geçti.
Yeşil-kırmızılı ekip, Almanya, İsviçre ve Finlandiya’dan Karşıyaka‘da vitrine çıkarak takıma direkt katkı sağlayacak gurbetçi futbolcuları tarıyor.
![karşıyaka](https://demokratgundem.com/wp-content/uploads/2024/07/karsiyaka-1024x576.webp)
Son yıllarda milli takımların iskeletinin önemli kısmını özellikle Almanya’da yetişen gurbetçi futbolcular oluştururken, daha önce Cihan Yılmaz, Okan Şahingöz gibi keşfettiği gurbetçilerden önemli katkı alan Kaf-Kaf, yeni gençleri takıma kazandırmak istiyor.
Geçen sezondan 13 futbolcunun ayrıldığı İzmir temsilcisi özellikle alternatiflerin azaldığı orta sahaya takviye arıyor. Karşıyaka’da sözleşmesi biten futbolculardan Emre Keleşoğlu, Kırıkkalegücü’ne imza attı.