TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta hafta sonu sonuncu Yomraspor'la evinde golsüz berabere kalıp taraftarını kızdıran Karşıyaka, dün de deplasmanda Amasyaspor FK'ya 2-0 yenilerek şampiyonluk hayalinden sonra Play-Off hedefinden de sapmaya başladı.
Son 5 deplasman sınavında 4 yenilgi alan Karşıyaka, grupta rakiplerinin de kazandığı haftada geriye düştü. Bitime 6 maç kala 44 puanda kalıp Play-Off hattı dışında 7'nci sıraya gerileyen Karşıyaka, ilk 6'daki yerini kaptırdığı Nevşehir Belediyespor'un 3 puan gerisine düştü.
Grupta şampiyonluğa koşan lider Yeni Mersin İdmanyurdu'nun 13, direkt Play-Off finaline kalacak 2'nci sırada yer alan 52 Orduspor FK'nın da 8 puan gerisinde kalan İzmir temsilcisinde Yomra maçında yönetimi istifaya çağıran taraftarların tepkisi sosyal medyada iyice büyüdü. Yeşil-kırmızılı taraftarların tepkisinden futbolcular, teknik direktör Erman Güraçar, sportif direktör Atilla Güneş, şube yönetimi ve Başkan Turgay Büyükkarcı nasibini aldı. Son 6 maçta yalnız 1 galibiyet alabilip kalan 6 hafta öncesi ışık vermeyen Karşıyaka, pazar günü Ağrı 1970 Spor'u ağırlayacak. (DHA)
GÜNDEM
29 Temmuz 2024DÜNYA
29 Temmuz 2024GÜNDEM
29 Temmuz 2024EKONOMİ
29 Temmuz 2024EKONOMİ
29 Temmuz 2024EGE
29 Temmuz 2024GÜNDEM
29 Temmuz 2024