Kulüpler Birliği Vakfı’nın dün gerçekleştirilen toplantısında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yeniden başkan seçildi.
Göztepe Onursal Başkanı Mehmet Sepil de yönetim kurulunda yer aldı. Ali Koç, Mehmet Sepil’e başkan yardımcılığı teklifinde bulundu. Ancak, Sepil bu teklifi teşekkür ederek kabul etmedi.
Ali Koç, açıklamasında, “İnşallah hep beraber yeni federasyonla iyi işler yapabiliriz. Yeni gelen federasyon başkanı İbrahim Bey ve ekibine de hayırlı uğurlu olsun. Bizler de Kulüpler Birliği olarak yeni federasyona destek olmamız gerekir” dedi.
İlginizi çekebilir: Göztepe’de hedef Crespo
GÜNDEM
26 Temmuz 2024DÜNYA
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024EKONOMİ
26 Temmuz 2024EKONOMİ
26 Temmuz 2024EGE
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024
[…] İlginizi çekebilir: Kulüpler Birliği’nde Ali Koç dönemi: Mehmet Sepil’e başkan yardımcılığı teklifi […]