Manisa’nın Kula ilçesinde, motosiklet ile elektrikli bisikletin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada sürücüler Okan Karaduman (37) ve Veysel Enes Selendili (17) ile kardeşi Buğra Selendili (14) yaralandı.
Kaza, saat 22.00 sıralarında Zaferiye Mahallesi Divlit Caddesi üzerinde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, Okan Karaduman idaresindeki elektrikli bisiklet ile Veysel Enes Selendili idaresindeki 45 RA 2325 plakalı motosiklet kafa kafaya çarpıştı.
Çarpışmanın şiddetiyle Karaduman ve Selendili kardeşler yaralandı.
Kazayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralılar, Kula Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Veysel Enes ve Buğra Selendili’nin durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, Okan Karaduman’ın başka bir hastaneye sevk edileceği bildirildi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.
İlginizi çekebilir: İzmir’de yürüyen merdiven operasyonu: Kapsamlı bakım çalışması başladı
GÜNDEM
17 Temmuz 2024DÜNYA
17 Temmuz 2024GÜNDEM
17 Temmuz 2024EKONOMİ
17 Temmuz 2024EKONOMİ
17 Temmuz 2024EGE
17 Temmuz 2024GÜNDEM
17 Temmuz 2024