Menderes Belediyesi, parkları çocukların gelişim ve sosyalleşmelerine katkı sağlamak amacıyla oyunlarla süslüyor.
Menderes Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri parklarda çocukların yön, denge koordinasyonlarını güçlendirmek, zihinsel becerilerini geliştirmek ve sosyalleşmelerini sağlamaya yönelik zemin oyunları yapıyor. Boyayarak gerçekleştirilen renkli ve eğlenceli oyunlar çocukların ilgisini çekiyor.
Alınan olumlu geri dönüşlerin mutluluk verici olduğunu ifade eden Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek; “Çocuklarımız için parklarımızı geliştiriyor ve güzelleştiriyoruz. Bazı parklarımızda çalışmalara başladık. Adım adım birçok parkımızı oyunlarla renklendireceğiz. Her şey çocuklarımız için. Güle güle kullansınlar” dedi.
İlginizi çekebilir: İzmir’in köyleri itfaiye üssü oluyor: 900 orman köylüsü ve muhtarlara yangına ilk müdahale eğitimi
GÜNDEM
17 Temmuz 2024DÜNYA
17 Temmuz 2024GÜNDEM
17 Temmuz 2024EKONOMİ
17 Temmuz 2024EKONOMİ
17 Temmuz 2024EGE
17 Temmuz 2024GÜNDEM
17 Temmuz 2024
[…] İlginizi çekebilir: Menderes’te ‘çocukların oyun hakkı’ için parklar oyunlarla süsleniyor […]