Menderes Belediyesi tarafından yollarda yenileme ve bakım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Menderes Belediyesi tarafından ilçe genelinde yol yapım ve bakım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
Fen işleri müdürlüğü tarafında sürdürülen çalışmalar kapsamında Sancaklı’da yer alan bozuk yollarda asfalt yama çalışması gerçekleştirildi.
İlçede gerçekleşen yol çalışmaları hakkında bilgi veren Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, ”Menderes’imizin genelinde sürdürdüğümüz yol yapım çalışmalarımızla vatandaşlarımızın istek ve önerilerini yerine getiriyoruz. Program dahilinde sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında Sancaklı’da asfalt yama çalışmalarımızı tamamladık. Planlı ve programlı şekilde Menderes’imizin gerekli görülen her
noktasında yol çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ dedi.
İlginizi çekebilir: Menderes’in 100’ü gülüyor: Başkan Çiçek’ten Yüz Gün değerlendirmesi
GÜNDEM
17 Temmuz 2024DÜNYA
17 Temmuz 2024GÜNDEM
17 Temmuz 2024EKONOMİ
17 Temmuz 2024EKONOMİ
17 Temmuz 2024EGE
17 Temmuz 2024GÜNDEM
17 Temmuz 2024