DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19029700,78%
İzmir
36°

AÇIK

üst menü altı
AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı: ’15 Mayıs sabahı yeni bir güne çıkıyoruz’

AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı: ’15 Mayıs sabahı yeni bir güne çıkıyoruz’

ABONE OL
17 Nisan 2023 22:22
AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı: ’15 Mayıs sabahı yeni bir güne çıkıyoruz’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından organize edilen Gönül Sofrası temalı iftar yemeği AK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, mevcut milletvekilleri ve milletvekili adaylarının da katılımıyla Kaya Termal Otel'de gerçekleşti. Binali Yıldırım'ın ardından bir konuşmayapan AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, "İzmir bizim için kıymetli. İnşallah devam edeceğiz. Buradaki dava arkadaşlarımın çalıştıklarına şahidim. İzmir’in kazanacak doğru insan ve adamla doğru zaman içerisinde buluşturacağız ve Allah nasip ederse Türkiye Yüz Yüzyılını başlatacağız. 15 Mayıs sabahı yeni bir güne çıkıyoruz" dedi. 

 

DEMOKRAT GÜNDEM-HABER MERKEZİ-EMİN ŞANLI-İftar yemeğinde AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım'ın ardından kürsüye gelen İzmir İl Başkanı Saygılı, iftar masasına katılanların Kadir gecesini kutlayarak konuşmasına başladı. 

AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı,  “Bugün aramızda şehrimizin ağabeyi, babası, büyüğü, kıymetli büyüğümüz, başbakanımız Binali Yıldırım var. Allah onlardan razı olsun. Biz İzmir’de iş insanı olarak da şahit olduğumuz fakirinden en zengin mahallelere kadar sağ elin verdiğini sol elin görmeyeceği bir anlayış güden ve garibanlara yetişen, şehrimizin kalkınması için 21 yıldır gece gündüz çalışan bir büyüğümüz olarak kendisinden razı olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

İYİ Kİ VARSINIZ

Binali Yıldırım’ın çalışmalarını takdir eden Saygılı, “Bugün Aksakal Türk Dünyasının büyüğü Binali Bey büyüğümüz öyle bir çalışmaya imza atıyor ki attığı imza Türk Cumhuriyetlerinden Balkanlara giden kendisinin yapmış olduğu ulaşım anlamında sıkıntıları çözen ve kültürleri birleştiren ve büyük güç olma konusunda gece gündüz çalışıyor. Bu necip milletin ekonomik güç olması için ciddi emek harcıyor” diyerek teşekkür etti.

TÜRKİYE YÜZYILI DİYORUZ

Türkiye Yüzyılı'nın AK Parti'nin vizyon ve misyonunu özetlediğini kaydeden İl Başkanı Bilal Saygılı, “1923 yılında İzmir’de gazi Mustafa Kemal Atatürk ve dava arkadaşları çok büyük bir kongreye imza attılar. Bu imza İzmir iktisat kongresiydi. Bu kongredeki en önemli vizyon. Yeni ve milli üretimin başlamasıydı ve bugün sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile partimizin genel başkanvekilimizin örnek teşkil eden duruşuyla biz 100 yıl sonra 2023’te diyoruz ki Türkiye Yüzyılı ve en önemli özelliği geleceğe bakmak ve doğru adımla doğru zaman doğru ekiple hep beraber şehrimiz ve ülkemiz için en önemli çalışmalara imza atmaktır. Bu bizim vizyon ve misyonumuzdur. Bu vizyonu yok etmek isteyenler ülkemizi her türlü sıkıntıyı sosyal medya ve alttan çalışmalarla kirletme çalışmaları yapıyor” diye konuştu. 

YA YIKACAĞIZ YA DA YAPACAĞIZ

Türkiye Yüzyılının iki kavram üzerinden oluştuğunu belirten Saygılı, “Birincisi yıkacağız, yaptırmayacağız diyenlerin kavramı. AK partimiz ise yapacağız, geleceğe umutla bakacağız, gençlerimize güzel gelecek vadedeceğiz ve bunun hakkını vereceğiz diyorlar. Allah onlardan razı olsun. Hiçbir şekilde hiçbir komploya izin vermeden emin adımlarla gidiyorlar. İktisat kongresinde Atatürk şunu demişti. Milli üretimi başlatacağız demişti bugün gelinen nokta itibari ile bu vizyonu geliştirip dünyanın muasır seviyeye gelmesine bir adım yukarı çıkarıyoruz” dedi.

İZMİR’DE DOĞRU ZAMAN DOĞRU ADAM

İzmirlilerden oy isteyen Saygılı, “TOGG, Siha, Kızılelma, milli yazılımlar, savunma sanayi, her türlü konuda ülkemiz ciddi yol aldı. Bizleri bunların devamı için geleceğe güvenle bakmak istediğimiz bir dünyada AK Parti hükümetlerinin öyle güzel çalışmalar yaparak başta ağabeyimiz Binali Bey ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan önderliğinde yarınlarımıza böyle bakıyoruz. Sağlıklı bir şekilde götürmek için sizlere ihtiyacımız var. İzmir bizim için kıymetli. İnşallah devam edeceğiz. Buradaki dava arkadaşlarımın çalıştıklarına şahidim. İzmir’in kazanacak doğru insan ve adamla doğru zaman içerisinde buluşturacağız ve Allah nasip ederse Türkiye Yüz Yüzyılını başlatacağız. 15 Mayıs sabahı yeni bir güne çıkıyoruz” dedi ve İzmir’in kazanmasını temenni etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP