DOLAR 33,0769 0.76%
EURO 36,0286 0.5%
ALTIN 2.556,410,47
BITCOIN 1900513-1,44%
İzmir
34°

PARÇALI AZ BULUTLU

üst menü altı
AK Parti İzmir İl Başkanı Saygılı’dan Tunç Soyer ve CHP’li yöneticilere ‘Troll’ çıkışı!

AK Parti İzmir İl Başkanı Saygılı’dan Tunç Soyer ve CHP’li yöneticilere ‘Troll’ çıkışı!

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, CHP'li yöneticiler ve Tunç Soyer'e ilişkin; ''‘Trollerin işi' diyenlere tavsiyemiz; önce kendilerini gözden geçirmeleridir." diyerek açıklamalarda bulundu. İşte detaylar!

ABONE OL
3 Temmuz 2023 19:49
AK Parti İzmir İl Başkanı Saygılı’dan Tunç Soyer ve CHP’li yöneticilere ‘Troll’ çıkışı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, “‘Trollerin işi’ diyenlere tavsiyemiz; önce kendilerini gözden geçirmeleridir.” diyerek konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Mazeret üretme ve halı altına süpürme siyaseti”

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, İzmir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP’li yöneticilerin “Mazeret üretme ve halı altına süpürme siyaseti” yaptığını belirterek,”Körfezi temizleyemez, şehri kötü kokuya tutsak ederler” ifadelerine yer verdi.

” Vatandaş tepki gösterince de ‘Trol’ diyerek hakaret ederler!”

Saygılı; ”Vatandaş tepki gösterince de ‘Trol’ diyerek hakaret ederler! Son olarak; İzmir Milletvekilimiz Şebnem Bursalı’nın arıtma sorununa yönelik eleştirileri yankı bulunca da ‘Trollerin işi” diyenlere tavsiyemiz; önce kendilerini gözden geçirmeleridir. Eleştiriye açık olmaları, sorunların kaynağına inerek kalıcı çözümler üretmeye çabalamalarıdır.” ifadesini kullandı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı şu ifadelerde bulundu: “Bunun sonu yok… Gerçekleri, ‘Troll’ diyerek gölgeleyemezler! İzmir’de CHP’li yöneticilerin ‘mazeret üretme ve halı altına süpürme siyaseti” aldı başını gitti.

Körfezi temizleyemez, şehri kötü kokuya tutsak ederler; Vatandaş tepki gösterince de ‘Trol’ diyerek hakaret ederler! Arıtma, alt yapı işini beceremezler; sivrisinek popülasyonu tavan yapar, haşarat tüm şehri kuşatır; onlara göre yine troller sahnededir.

Sanki İzmirliler, İzmir’de yaşamıyor! Ya da ne yaşadığını bilmiyor, sorunları görmüyor! Bu kokuyu burunları duymuyor; evlerini, işyerlerini su basmıyor.

Sanki bu sinekler, İzmirlilerin uykusunu kaçırmıyor! CHP’li yerel idarenin; bu şehrin insanlarına kör, sağır, dilsiz muamelesi yapıp, aldığı her tepkiyi ‘trollerin işi’ diyerek geçiştirmeye çalıştığı gün gibi ortada.

Sorunlar çığ gibi büyüdükçe, zamanları daraldıkça; suç bastırma, top yuvarlama, körebe oynama eğilimleri de arttı. Son olarak; İzmir Milletvekilimiz Şebnem Bursalı’nın arıtma sorununa yönelik eleştirileri yankı bulunca da ‘Trollerin işi” diyenlere tavsiyemiz; önce kendilerini gözden geçirmeleridir.

Eleştiriye açık olmaları, sorunların kaynağına inerek kalıcı çözümler üretmeye çabalamalarıdır. Kaldı ki; görevleri de budur. İzmirlilerin kendilerine verdiği yetki ve sorumluluk bunu gerektirir.

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)


HIZLI YORUM YAP