DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21576140,07%
İzmir
25°

PARÇALI AZ BULUTLU

üst menü altı
​Başkan Nilay Kökkılınç: İzmirliler için de bir gururdur

​Başkan Nilay Kökkılınç: İzmirliler için de bir gururdur

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 60. Yıl Lions Liderlik Ödülü’nü aldı. Ödülü Başkan Soyer adına alan İzmir Kent Konseyi Başkanı Nilay Kökkılınç, “Ulusal ve uluslararası köklü bir sivil toplum kuruluşunca layık görülen bu anlam yüklü ödül, İzmirliler için de bir gururdur” dedi.

ABONE OL
20 Haziran 2023 14:44
​Başkan Nilay Kökkılınç: İzmirliler için de bir gururdur
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 60. Yıl Lions Liderlik Ödülü’ne layık görüldü. Ödül, Başkan Soyer adına İzmir Kent Konseyi Başkanı Nilay Kökkılınç tarafından kabul edildi. Kökkılınç, “Bu anlamlı ödül, ulusal ve uluslararası köklü bir sivil toplum kuruluşu tarafından Başkanımızın hak ettiğinin bir göstergesidir. Aynı zamanda İzmir halkı için de bir gurur kaynağıdır” şeklinde konuştu.

İzmir Kent Konseyi Başkanı Nilay Kökkılınç’ın Teşekkürleri

İzmir Kent Konseyi Başkanı Nilay Kökkılınç, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer adına aldığı 60. Yıl Lions Liderlik Ödülü için teşekkürlerini sunarak sözlerine başladı. Kökkılınç, “Başkanımızın adına bu değerli ödülü kabul etmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Kendisi, İzmir’i Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olarak ortak akıl ve sivil toplum anlayışıyla yöneterek önemli bir başarı elde etmiştir. Aynı zamanda uluslararası alanda da ülkemizi ve kentimizi laik, demokratik ve çağdaş bir yerel yönetici olarak temsil etmektedir” dedi.

Başkan Soyer’in Liderlik Anlayışı ve Gurur Kaynağı Ödül

Kökkılınç, Başkan Soyer’in göreve başladığı günden bu yana gösterdiği liderlik anlayışına vurgu yaparak konuşmasına devam etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in, katılımcı ve çoğulcu bir demokrasi anlayışıyla İzmir’i yönettiğini belirten Kökkılınç, “Başkanımızın liderlik yetenekleri sayesinde İzmir, ulusal ve uluslararası alanda takdir edilen bir kent haline gelmiştir. Bu anlamda uluslararası bir sivil toplum kuruluşu tarafından layık görülen bu ödül, İzmirliler için de büyük bir gurur kaynağıdır” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP