DOLAR 27,4641 0.25%
EURO 28,8724 -0.59%
ALTIN 1.615,32-0,74
BITCOIN 7626932,75%
İzmir
23°

AÇIK

0

BEĞENDİM

ABONE OL
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

DEMOKRAT GÜNDEM-DERYA ÇELİK-VİDEO RÖPORTAJ HABER-İzmir Tabip Odası (İTO) Başkanı Prof. Süleyman Kaynak ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Yüce Ayhan, İzmir’de yakın bir zamanda açılması beklenen Bayraklı Şehir Hastanesi’nin ulaşım, ruhsat gibi sorunlarının bulunduğunu, hekim ve sağlık personeli görevlendirmelerinin başladığını ancak sürecin nasıl işlediğine dair ne kendilerinin ne de kamuoyunun bilgi sahibi olmadığını belirtti.

Tabip Odası yetkilileri, son duruma dair gazetemize değerlendirmelerde bulundu.

Haberin Sesli Halini Dinle:

bayraklı şehir hastanesi

İzmir Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Süleyman Kaynak, Bayraklı Şehir Hastanesi’nin ulaşım ve ruhsat sorunlarına vurgu yaparak hastanenin açılışını bekleyen İzmirliler için önemli olan bu konuları gündeme taşıdı.

bayraklı şehir hastanesi

BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ, İZMİR’DE SAĞLIK KURUMLARINI NASIL ETKİLEYECEK?

Oda Başkanı Süleyman Kaynak, aynı zamanda, bazı mevcut hastanelerin kapatılma ihtimaline de değinerek İzmir’deki sağlık sektörünün geleceğini etkileyebilecek bu gelişmeler hakkında bilgi verdi.

İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu (YK) Üyesi Dr. Yüce Ayhan da hastane açılışının beklendiği bu dönemde, Bayraklı Şehir Hastanesi’nin ne tür avantajlar ve dezavantajlar getirebileceğini ele aldı.  

bayraklı şehir hastanesi

Yüce Ayhan, İzmir’deki sağlık altyapısının nasıl etkilenebileceğini ve mevcut sağlık hizmetlerine olan etkilerini değerlendirdi.

İzmir Tabip Odası’ndan yetkililere

Tabip Odası yetkilileri, İzmir halkının sağlık hizmetleri konusundaki merakını ve endişelerini paylaşarak, Bayraklı Şehir Hastanesi’nin açılış süreci ve olası risk ve sorunları tek tek açıkladı, yetkililerin kendileri ve kamuoyuyla bilgi paylaşması talebinde bulundu.

Peki Bayraklı Şehir Hastanesi’nin geleceği ve bu hastanenin İzmir’deki sağlık sektörüne etkileri hakkındaki süreç nasıl gelişecek?

Önerilen haber: O illerin şebeke suyunda rota virüsü çıktı; Binlerce kişi panikle hastaneye akın etti!

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)


HIZLI YORUM YAP