DOLAR 21,5171 1.21%
EURO 23,2397 1.25%
ALTIN 1.354,631,05
BITCOIN 553405-2,39%
İzmir
25°

AÇIK

CHP’den AK Parti’ye siyah çelenk: ‘Helalleşmeyeceğiz’

CHP’den AK Parti’ye siyah çelenk: ‘Helalleşmeyeceğiz’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanlığı, AK Parti İzmir İl Binası önüne gelerek siyah çelenk bırakmak istedi ancak güvenlik güçleri müsaade etmedi. CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, AK Parti İzmir İl Binası önünde basın mensuplarına açıklama yaptı. Aslanoğlu, “Yarışın adil olmayacağını biliyorduk fakat siz kötülüğü ileri seviyeye taşıdınız. Montaj kasetlerle olmayanı varmış gibi gösterdiniz, sahtekarlık yaptınız” dedi.

ABONE OL
23 Mayıs 2023 21:57
CHP’den AK Parti’ye siyah çelenk: ‘Helalleşmeyeceğiz’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DEMOKRAT GÜNDEM- HABER MERKEZİ- EMİN ŞANLI- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘montajcı sahtekâr’ demesinin ardından CHP İzmir, ‘Montajcı sahtekarlarla helalleşmeyeceğiz’ yazılı siyah çelenk hazırladı ve AK Parti İzmir İl Binası önüne bıraktı.

Emniyet güçleri CHP İzmir İl Başkanlığının, AK Parti İzmir İl Binası önüne çelenk bırakmasına izin vermedi. İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve yanında yer alan CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat ile Yüksel Taşkın güvenlik güçleri ile engeline takıldı.

SAHTEKARLIK YAPTINIZ

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, güvenlik güçlerinin önünde AK Parti’ye çağrı yaptı.
Şenol Aslanoğlu, “Montaj kasetlerle olmayanı varmış gibi gösterdiniz, sahtekarlık yaptınız. Sahteliği her yerinden akan görüntüleri miting alanlarında göstermekle kalmadınız, “mitingi canlı yayınlıyor” görüntüsü altında tüm yandaş kanallarınızdan milyonlara izlettirdiniz.

Güç, para ve iktidar için tüm değerlerinizi bir kenara bırakalı, hakikatin ötesine geçeli çok olmuştu. Siz hakikatin ötesini bile aştınız, o dipsiz kuyunun karanlık, rutubetli köşelerinden çamur siyasetini kendinize yol bellediniz” dedi.

ASLA HELLAŞMEYECEĞİZ, HESAPLAŞACAĞIZ!

İl Başkanı Aslanoğlu, AK Parti ile helalleşmeyeceklerinin altını çizerek hesaplaşacaklarını ifade etti
Şenol Aslanoğlu, “Buradan açık çağrımızdır. Kötülüğü kendine yol yapanlar, kötülükte şeytanı bile çırak çıkaranlarla asla helalleşmeyeceğiz. Hesaplaşacağız! Tüm yalanlarınızın, kötülüklerin hesabını önce bu dünyada, sonra öbür dünyada vereceksiniz. Türkiye’yi sizin rutubetli karanlığınıza bırakmayacağız! Bu ülkenin evlatları 28 Mayıs’ta yarattığınız cehennemin kapılarını sonuna kadar kapatacak ve o kapıları iyilikle mühürleyecek” ifadelerini kullandı.

ŞENOL ASLANOĞLU’NUN AK PARTİ İL BİNASI ÖNÜNDE YAPTIĞI AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:

“AKP’ye açık çağrımızdır.

Seçim yarışında adil olmayacağınızı biliyorduk. Tüm televizyon kanallarını, TRT’yi arkanıza alacağınızı, sesimizi duyurmamıza devletin tüm imkanlarını kullanarak engel olacağınızı biliyorduk. Miting alanlarımızla ilgili sorun çıkaracağınızı, yasaklarla halka ulaşmamıza engel olacağınızı biliyorduk.
Fakat siz bu organize kötülüğü, şeytanı bile utandıracak kadar ileri bir seviyeye taşıdınız. Allah korkusunu, vicdanı, ahlakı, iyi olan her türlü duyguyu bir kenara koydunuz ve içinizdeki kötülüğü sadece bizim değil, Türk milletinin üstüne boca ettiniz.

Montaj kasetlerle olmayanı varmış gibi gösterdiniz, sahtekarlık yaptınız. Sahteliği her yerinden akan görüntüleri miting alanlarında göstermekle kalmadınız, “mitingi canlı yayınlıyor” görüntüsü altında tüm yandaş kanallarınızdan milyonlara izlettirdiniz.

Güç, para ve iktidar için tüm değerlerinizi bir kenara bırakalı, hakikatin ötesine geçeli çok olmuştu. Siz hakikatin ötesini bile aştınız, o dipsiz kuyunun karanlık, rutubetli köşelerinden çamur siyasetini kendinize yol bellediniz.

Buradan açık çağrımızdır. Kötülüğü kendine yol yapanlar, kötülükte şeytanı bile çırak çıkaranlarla asla helalleşmeyeceğiz. Hesaplaşacağız!

Tüm yalanlarınızın, kötülüklerin hesabını önce bu dünyada, sonra öbür dünyada vereceksiniz.
Türkiye’yi sizin rutubetli karanlığınıza bırakmayacağız!

Bu ülkenin evlatları 28 Mayıs’ta yarattığınız cehennemin kapılarını sonuna kadar kapatacak ve o kapıları iyilikle mühürleyecek.

BU KÖTÜLÜĞÜ MİLLET AFFETMEYECEK

Çünkü bu vatan, toprağına göz dikenlere, kendisine cehennemi layık görenlere karşı iyilikte birleşerek, umudu kuru sofrasına katık ederek kuruldu.

Unutmayın: Biz bu kötülüğü affetmeyeceğiz. Millet affetmeyecek. Tarih affetmeyecek.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP