DOLAR 28,9112 0.12%
EURO 31,4794 -0.06%
ALTIN 1.893,540,23
BITCOIN 11108811,61%
İzmir
20°

PARÇALI BULUTLU

CHP’li Sönmez’den seçim startı: “Menemen’e adalet ve gençlik istiyoruz!”

CHP’li Sönmez’den seçim startı: “Menemen’e adalet ve gençlik istiyoruz!”

Menemen'de CHP'nin aday adayı Mustafa Kemal Sönmez, seçim öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Menemen için adaletli ve genç enerjili bir yönetim için aday adayı olduğunu belirten Mustafa Kemal Sönmez, Menemen Belediyesi'nin arazi satışlarını eleştirerek şeffaflık ve hızlı hizmet vurgusu yaptı.

ABONE OL
18 Kasım 2023 13:54
CHP’li Sönmez’den seçim startı: “Menemen’e adalet ve gençlik istiyoruz!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP’nin Menemen belediye başkan aday adayı olan Sönmez, belediyenin arazi satışlarını eleştirerek yeni dönem için dikkat çeken mesajlar verdi. CHP’li Sönmez, “Belediyede adalet sağlanacak. Yeni bir dönemde genç, dinamik ve enerjik bir kadroyu hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

DEMOKRAT GÜNDEM – Yaklaşan yerel seçimler öncesinde İzmir Menemen’de CHP’nin aday adayı Mustafa Kemal Sönmez, seçim öncesi basın mensuplarıyla buluşarak Menemen’e dair planlarını paylaştı. Sönmez, vaatlerini açıkladıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. CHP’li Sönmez, belediyenin arazi satışları konusunda eleştirilerde bulunarak yeni döneme ilişkin çarpıcı mesajlar verdi.

Sönmez konuşmasına, mevcut yönetimdeki hataları eleştirerek başladı. Bu hataların kendisine ne yapmaması gerektiği konusunda yol gösterici olduğunu belirten Sönmez, özellikle Menemen’deki arazi satışlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sönmez, satılan arazilerle ilgili Menemen halkının bilgilendirilmesi gerektiğini vurguladı.

menemen

CHP’nin Menemen belediye başkan aday adayı Mustafa Kemal Sönmez konuşmasına şu sözlerle sürdürdü:

“Son iki yıldır araziler satılıyor. Tabii ki satılabilir ancak Menemen halkı bununla ilgili bilgilendirilmelidir. Menemen’de belediye başkanı Aydın Pehlivan, bizim arkadaşımız ve benim abi dediğim bir insandır. Ancak yanlışları görüyorum. Daha iyi bir belediye başkanı olacağımı düşünüyorum. Amaç şu olmalı biz neleri eksik yapmışız.  Menemen’e hizmeti daha çabuk nasıl getiririz olmalı. Menemen’i rögar kapaklarına kadar bilirim, karış karış bilirim. Üstüme vazife olmayan işleri belediyenin kasasına yüklemiycem. Menemen’de başka sıkıntılar var. Kafasını bir çatı altına sokamayan insanlar var. Satılan arsaların parasıyla beş bin beşyüz konut yapılabilir. Hem de bunun içerisine sosyal proje alanları da yapılabilir.”

HAK YENMEYECEK

Son zamanlarda belediyelerde yapılan liyakatsızlıklar hakkında soru yöneltilen Sönmez, “CHP’nin adayı olarak herkesten fikir alacağız. Menemen de yaşayan herkesten fikir alıcaz. Belediye de adalet olacak. İşini layıkı ile yapan çalışanların hakkı yenmeyecek. Genç dinamik enerjik bir kadroya sahip olmayı hedefliyoruz. Menemen halkının desteğini alacağımıza inanıyoruz. Ben çiftçi ve hayvancılık yapıyorum. Bunlarla ilgili Menemen’e katma değer sağlayan çalışmalarımız olacak.” dedi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP