DOLAR 33,0644 0.71%
EURO 36,0470 0.54%
ALTIN 2.563,560,57
BITCOIN 19143320,47%
İzmir
33°

PARÇALI AZ BULUTLU

üst menü altı
Çiğli’de Başkan Yardımcılığı görevine 2 yeni isim!

Çiğli’de Başkan Yardımcılığı görevine 2 yeni isim!

ABONE OL
8 Mart 2021 15:33
Çiğli’de Başkan Yardımcılığı görevine 2 yeni isim!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çiğli Belediyesi’nde, 2021 hizmet hedefleri doğrultusunda üst düzey yönetimin güçlendirilmesi adına iki yeni isim Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.

 

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün tasarrufu ile Çiğli Belediyesi İmar Müdürü Ersel Tanıröver ile Çiğli Belediyesi Meclis Üyesi ve Çiğli Belediyespor As Başkanlığı görevini sürdüren Deniz Çıtak Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

""

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: ÇİĞLİMİZE GÜÇ KATACAK
Yaptığı yeni görevlendirmelerin kente hizmet noktasında kendilerini güçlendireceğini ifade eden Başkan Gümrükçü,“Başkan Yardımcımız Barbaros Kiriş’in sağlık sorunları nedeniyle sunduğu istifasını kabul ettim. Bu süreçte iki yeni başkan yardımcısı görevlendirmesi yaptık. Meclis üyemiz Deniz Çıtak arkadaşımız ile Barbaros Kiriş’ten boşalan teknik başkan yardımcılığı görevini de halihazırda İmar Müdürlüğü görevini yürütenErsel Tanrıöver’i başkan yardımcısı olarak atadık. Barbaros Kiriş İmar Komisyonu Başkanlığına devam edecek.Kendisinin bir an önce sağlığına kavuşmasını umuyor, yeni görevlendirilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

""

ERSEL TANRIÖVER: KENTİMİZİN İHTİYAÇLARINI BİLİYORUM

Geçmiş yıllarda Karşıyaka ve Bornova Belediyesi’nde İmar Müdürlüğü yapan Ersel Tanrıöver, "Utku Başkanımız öncülüğünde kentimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Yeni görevimde de herkese eşit, adaletli ve hakkaniyetli bir şekilde hizmet sunmaya devam edeceğim. Gülümseyen Çiğli için ilk günkü azim ve kararlılığımızla vatandaşlarımızın hizmetinde olacağım" dedi.

""

DENİZ ÇITAK: ÇİĞLİMİZİ DAHA İYİ YERLERE TAŞIYACAĞIZ
Çocukluk yıllarının geçtiği Çiğli’ye hizmet etmenin kendisi için büyük bir gurur olduğunu ifade edenDeniz Çıtak, “1992-1998 yılları arasında 6 yıla yakın Çiğli Belediyespor alt yapısında kalecilik yaptım. Gençlik Kollarından geliyorum, İlçe Başkan Yardımcılığı yaptım. CHP İl Başkanlığı Turizm Komisyonunda yer aldım. Kentimi, kentimin insanını ve ihtiyaçlarını yıllardır yakından biliyorum. Bugün itibarıyla Utku Başkanımızın tasarrufu ile yeni görevimize başladık. Gerek turizm gerekse sportif anlamdaki tecrübelerimi kentimin geleceği için kullanacağım. Gece gündüz demeden kentimize ve hemşehrilerime hizmet etmeyedevam edeceğim” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP