Üsküdar'da özel bir araçla direksiyon eğitimi alan sürücü kaldırıma çıkarak baba ile kızına çarptı.
Kaza 15 Kasım Salı günü saat 15.00 sıralarında Küplüce Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre özel bir araçla direksiyon eğitimi alan kişi ara sokaktan çıktığı sırada İETT otobüsünü görünce panikleyerek gaza bastı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden acemi sürücü, işyerini önündeki kaldırımda bekleyen baba ve kızına çarptı.
Kazada baba Orhan Demir ve 6 yaşındaki kızı yaralandı. Kazayı gören çevredeki vatandaşlar hemen yaralıların yardımına koştu. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi .İlk müdahaleyi olay yerinde yapılan yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Kazada 6 yaşındaki Elvinsu'nun ayağı kırılırken baba Demir'inden vücudunda ezilmeler oldu.
GÜNDEM
29 Temmuz 2024DÜNYA
29 Temmuz 2024GÜNDEM
29 Temmuz 2024EKONOMİ
29 Temmuz 2024EKONOMİ
29 Temmuz 2024EGE
29 Temmuz 2024GÜNDEM
29 Temmuz 2024