Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi Dr. Devrim Demirel 30 Kasım’da görevinden istifa ederek önceki gün Konak Belediye Meclis üyeliği için başvuru yaptı.
Demirel, Büyükşehir Belediye Meclisi’ne de gidebilecek bir sıralama ile Konak Belediye Meclisi listesinde yer alarak önümüzdeki dönemde gerek Büyükşehir gerekse Konak’ta Eşrefpaşa Hastanesi’nde başlattığı ve ivme kazandırdığı sağlık çalışmaları yanında kent sağlığı konusunda çalışmalar yapmak için bir adım attığını ifade etti.
Uzman Doktor Demirel, genel cerrah olup 20 yıl süreyle Alsancak Devlet Hastanesinde görev yaptı. Bir süre özel hastane ortamında çalışmalarını sürdüren Demirel, üç yıl önce atandığı Eşrefpaşa Hastanesi’nin çalışmayan ameliyathane ve acil servisini çalışır hale getirdi. Evde sağlık hizmetini başlattı ve Buca’da atıl olan fizik tedavi merkezini işler hale getirdi. Engelli Diş Tedavi servisini hizmete açtı. Buca ve Karşıyaka Polikliniklerini de açarak hastanenin daha geniş bir tabana hizmet vermesini sağladı
GÜNDEM
28 Temmuz 2024DÜNYA
28 Temmuz 2024GÜNDEM
28 Temmuz 2024EKONOMİ
28 Temmuz 2024EKONOMİ
28 Temmuz 2024EGE
28 Temmuz 2024GÜNDEM
28 Temmuz 2024
[…] Dr. Devrim Demirel’den Konak Meclis Üyeliği için ilk adım […]
Devrim Hoca harika bir serrah ve harika bi insan ne büyük şans !