DOLAR 32,8866 0.19%
EURO 35,3092 0.45%
ALTIN 2.486,93-0,11
BITCOIN 2024930-3,99%
İzmir
30°

AÇIK

üst menü altı
Efes Selçuk’ta yaz okulu kursları ile etkin bir yaz tatili

Efes Selçuk’ta yaz okulu kursları ile etkin bir yaz tatili

Efes Selçuk Belediyesi, Yaz Okulu Kursları ile çocuklara zengin bir yaz tatili deneyimi sunuyor. Spor ve kültür alanlarında düzenlenecek olan kurslar, Efes Selçuklu çocukların verimli bir tatil geçirmelerini sağlayacak. Bu ücretsiz kurslara katılmak isteyenlerin son başvuru tarihi 7 Temmuz olarak belirlendi.

ABONE OL
21 Haziran 2023 11:38
Efes Selçuk’ta yaz okulu kursları ile etkin bir yaz tatili
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Efes Selçuk Belediyesi, yaz tatili süresince düzenleyeceği spor ve kültür kurslarıyla Efes Selçuklu çocuklarının verimli bir yaz tatili geçirmesini sağlayacak. Yaz Okulu Kursları ücretsiz olarak düzenlenecek ve son başvuru tarihi 7 Temmuz olarak belirlendi.

Efes Selçuk Belediyesi, Gençlerin Yaz Tatillerini Değerlendirmek İçin Kurslar Sunuyor

Efes Selçuk Belediyesi, kentte yaşayan çocukların ve gençlerin yılın her döneminde kültür, sanat ve sporla iç içe olmalarını teşvik etmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Okulların tatil olmasıyla birlikte birçok farklı alanda Yaz Okulu Kursları açılıyor. Futbol, Voleybol, Basketbol, Bendir, Gitar, Çello, Drama, Piyano, Keman, Halk Oyunları, Bateri, Orf Ritim, Erbane ve Resim dallarında düzenlenecek olan kurslara başvurular Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi’ne yapılacak. Başvurular için son tarih ise 7 Temmuz olarak belirlendi.

Kültür Kursları ve Spor Kursları

Kültür kurslarına 7 yaş ve üzeri çocuklar başvurabilirken, futbol, voleybol ve basketbol kursları 7-14 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. Efes Selçuk Belediyesi, yıl boyunca kent genelinde yaşayan çocukların kültür ve spor kurslarına katılımını teşvik etmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi’nde devam eden müzik kursları ve spor okulları için çocukların ulaşımı, kentte faaliyet gösteren spor kulüplerinin ulaşım ve malzeme teminleri de Efes Selçuk Belediyesi tarafından sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin İletişim

Efes Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenecek Yaz Okulu Kursları hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim numarası: 0232 892 17 20.

Önceki Katılım Rakamları

Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi’nde düzenlenen kurslara bugüne kadar toplamda 2.200 kursiyer, spor okullarına ise 690 kursiyer katılım gösterdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP