DOLAR 32,9340 0.28%
EURO 35,3749 0.59%
ALTIN 2.467,450,69
BITCOIN 1981084-5,79%
İzmir
35°

AÇIK

üst menü altı
Fatih Erbakan: “LGBT’nin önlenmesi için Meclis’te mücadele edeceğiz”

Fatih Erbakan: “LGBT’nin önlenmesi için Meclis’te mücadele edeceğiz”

ABONE OL
15 Haziran 2023 16:44
Fatih Erbakan: “LGBT’nin önlenmesi için Meclis’te mücadele edeceğiz”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı ortağı Yeniden Refah Partisi’nin Genel Başkanı Fatih Erbakan, LGBTİ+’ları hedef alarak

“Yeni dönemin en büyük felaketlerinden olan dış güçlerin önemli bir projesi LGBT sapkınlığının önlenmesi için Meclis’te mücadele edeceğiz” dedi.

fatih erbakan

Erbakan, İstanbul Arnavutköy’de, sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri, muhtarlar, iş insanları ve kanaat önderleri ile bir araya geldi.

“Dış güçlerin önemli bir projesi” 

Erbakan, burada yaptığı konuşmada, ailenin yeni nesillerin sağlıklı nesiller olması için temel şart olduğunu savundu. Erbakan, şunları söyledi:

“Aileyi korumak için de Batı’dan, Avrupa’dan ithal aile ve sosyal politikalar alanındaki düzenlemelerin ıslah edilmesi gerekir. Yine ailenin, nesillerin korunması için eğitim sisteminin, müfredatın ıslah edilmesi gerekir. Eğitim sisteminin, müfredatın, ahlak ve maneviyat öncelikli bir şekilde yapılandırılması lazım. Ahlaki ve manevi olgunluğun, kalkınmanın en önemli şartı olan aile müessesesinin korunması lazım. Aynı zamanda medyadaki aile yapımıza aykırı, ahlakı ifsat eden yayınların da ıslah edilmesi, aile yapımıza, tarihimize, kültürümüze uygun bir medyanın inşa edilmesi lazım. Yeni dönemin en büyük felaketlerinden olan dış güçlerin önemli bir projesi LGBT sapkınlığının önlenmesi için Meclis’te mücadele edeceğiz.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP