Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda, sabah saatlerinde mide bulantısı şikayetiyle idareye başvuran 15 mahkum, kontrollerin ardından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ile Düzce Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.
Olayın ardından polis ve jandarma ekipleri de hastanelerde güvenlik önlemi aldı.
Düzce Valisi Cevdet Atay, cezaevinden gelen ihbar üzerine 15 tutuklunun hastanede gözetim altına alındığını belirtti. Vali Atay, “Gıda zehirlenmesi yaşadıkları belirlenen mahkumların tedavisi devam etmektedir. Ancak hiçbirinin durumu ciddi değildir” şeklinde konuştu.
Bu gelişmeyle birlikte, mahkumların durumunun ciddi olmadığı ve tedavilerinin devam ettiği bilgisi verildi.
Polis ve jandarma ekiplerinin hastanelerde aldığı güvenlik önlemleriyle birlikte, durumun kontrol altında olduğu ve soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EGE
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024