Bolu'da engelli olarak dünyaya gelen iki aylık bebek, iki haftadan beri corona virüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Bolu'da iki ay önce engelli olarak dünyaya gelen Mustafa Yusuf Altundağ'a, iki hafta önce corona virüs teşhisi kondu. Kentin tanınmış iş insanlarından Kenan Altundağ'ın oğlu olan Mustafa Yusuf bebek, durumu ağırlaşınca Ankara'daki özel bir hastaneye kaldırıldı.
Mustafa Yusuf bebek dün, doktorların tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. Mustafa Yusuf Altundağ'ın cenazesi, Gerede ilçesine bağlı Ahmetler köyünde toprağa verildi.
GÜNDEM
29 Temmuz 2024DÜNYA
29 Temmuz 2024GÜNDEM
29 Temmuz 2024EKONOMİ
29 Temmuz 2024EKONOMİ
29 Temmuz 2024EGE
29 Temmuz 2024GÜNDEM
29 Temmuz 2024