DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19160081,83%
İzmir
33°

AÇIK

üst menü altı
İYİ Parti İzmir adaylarını tanıttı… İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu: ‘Yepyeni bir Türkiye’ ye uyanacağız’

İYİ Parti İzmir adaylarını tanıttı… İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu: ‘Yepyeni bir Türkiye’ ye uyanacağız’

ABONE OL
18 Nisan 2023 13:57
İYİ Parti İzmir adaylarını tanıttı… İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu: ‘Yepyeni bir Türkiye’ ye uyanacağız’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ Parti İzmir Milletvekili adaylarını Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıyla tanıttı. Aday tanıtım toplantısında konuşan İyi Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, “Çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız ve olabildiğince en fazla vekili İzmir’i temsil etme anlamında meclise göndereceğiz” dedi.
 

DEMOKRAT GÜNDEM- HABER MERKEZİ- EMİN ŞANLI- Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimlerine 26 gün kala partiler milletvekili adaylarını tanıtıp sahaya inmeye başladı.
İYİParti Genel Başkanı Meral Akşener’in önderliğinde geçtiğimiz hafta Ankara’da düzenlenen törenle Milletvekili aday tanıtım toplantısının ardından İzmir milletvekilleri de İzmir’e tanıtıldı. Toplantıya İyi Partinin İzmir 1 ve 2’nci bölge adayları katıldı.
""

SİNAN BEZİRCİLİOĞLU: UCUBE SİSTEME DUR DİYECEĞİZ

Aday tanıtım toplantısında konuşan İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, amaçlarının İzmir’i TBMM 'de en yüksek sayıda milletvekili ile temsil edeceklerini söyledi. 

YEPYENİ BİR TÜRKİYE' YE UYANACAĞIZ 

İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, “Bugün burada çok önemli bir toplantı için bir araya geldik. Önümüzde ülkenin gidişatına karar vereceğimiz bir seçim var. Yüzyılın seçimi var 14 Mayıs’ta bu ülkenin insanları vatandaşlarımızın ya 20 yıldır devam eden karanlık devrine, ucube siteme dur diyecek ve 15 Mayıs sabahı yepyeni bir Türkiye’ye uyanacağız” dedi.

""

ADİL BİR TÜRKİYE HAYAL EDİYORUZ

Millet İttifakı 'nın kazanacağını ve Türkiye' nin hakkettiği saygınlığı yeniden kazanacağını dile getiren İl Başkanı Bezircilioğlu, “Adaletin tecil edildiği, gençlerin geleceğe umutla baktığı, liyakatin toplumun her kademesinde tesis edildiği daha yaşanabilir ve müreffeh bir Türkiye hayal ediyoruz.
Dünyada hak ettiği bir yerde olan Türkiye. Bu Türkiye için gerçekten insan gibi yaşayan gerçekten yöneticilerimiz tarafından kucaklanan Türk insanı hayal ediyoruz. Allah utandırmasın. Ayağımıza taş değdirmesin” ifadelerini kullandı.

KUTLU YOLA ÇIKIŞIMIZIN İLK GÜNÜ

Seçim çalışmalarına bugün itibari ile başladıklarını belirten İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, “Bugün bu kutlu yola çıkışımızın ilk günü. Birbirinden donanımlı pırıl pırıl adaylarımızla sizi tanıştıracağız. Hedefimiz İzmir’imizin iyi parti bayrağı ve çatısı altında olabildiğince fazla vekili ile TBMM’de temsil etmektir. 
Hem İzmir’in sorunlarını en iyi şekilde dile getirecek kadroları meclise göndermek hem de ülkenin sorunlarına çözüm arayacak aynı kadroları TBMM çatısı altında bulunmasını sağlamaktır” dedi.

""

İZMİR İYİ OLACAK, TÜRKİYE İYİ OLACAK

Kapı kapı dolaşacaklarını belirten İl Başkanı Sinan ezircilioğlu, “İzmir’de çok çok önemli bir seçim kampanyası yürüteceğiz. Kalan 20 küsur günde kendimizi İzmirli hemşerilerimize çok güzel anlatacağız. 
Çalmadık kapı bırakmayacağız ve gönül seferberliği başlatacağız. İnşallah 15 mayıs sabahı hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimlerinde hem de İzmir özelinde çok ciddi bir başarıya imza atacağız. İzmir İyi Olacak, Türkiye İyi Olacak" diyerek konuşmasını sonlandırdı. 
 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP