DOLAR 28,9365 0.18%
EURO 31,2132 -0.03%
ALTIN 1.883,740,49
BITCOIN 12645594,82%
İzmir
13°

HAFİF YAĞMUR

İZKİTAP için geri sayım başladı

İZKİTAP için geri sayım başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen İZKİTAP-2. İzmir Kitap Fuarı için geri sayım başladı. İZKİTAP, yazar ve yayınevlerini okuyucuyla buluşturup yayıncılık sektörünü tüm bileşenleri ile bir araya getirecek.

ABONE OL
13 Ekim 2023 13:58
İZKİTAP için geri sayım başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İZKİTAP için sayılı günler kaldı. 250’ye yakın yayınevi ve kurumun katıldığı, şair ve yazar Birhan Keskin’in ‘Onur Konuğu’ olduğu İZKİTAP, imza günleri, söyleşiler ile 28 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık iş birliği ile fuarizmir’de gerçekleştirilecek İZKİTAP-İzmir Kitap Fuarı, 28 Ekim 2023 günü kapılarını açacak. 80 söyleşi, 800’ü aşkın imza etkinliğiyle ilk yılından bugüne kadar düzenlenmiş kitap fuarları arasında yer edinen İZKİTAP, bu yıl da imza günleri, etkinlikler ve söyleşilerle yüzlerce yazar, çizer, gazeteci, akademisyeni okurlarıyla buluşturacak. İZKİTAP; en seçkin kültür yayınevleri, eğitim yayınları, sahaflar ve müzayedeler, uluslararası konuk yazarlar ve sergilerle de kitapseverlere kültür şöleni sunacak.

İZKİTAP

İZKİTAP Onur Konuğu Şair ve Yazar Birhan Keskin

İZELMAN A.Ş. desteğiyle yazar ve yayıncılarla kitapseverleri bir araya getirecek ve sektörü buluşturacak İZKİTAP-İzmir Kitap Fuarı’nın  ‘Onur Konuğu’ ise şair ve yazar Birhan Keskin. Fuarda, Ayşe Kulin, Canan Tan, İlber Ortaylı, Mert Arık, Şermin Yaşar, Şükrü Erbaş, Timur Soykan, Umut Sarıkaya gibi birbirinden değerli yüzlerce yazar, şair, çizer, imza günleri ve söyleşilerle okurlarıyla bir araya gelecek.

İZKİTAP

9 gün sürecek

Yıl içerisinde 30’un üzerinde fuar ve etkinliğe, yerli yabancı binlerce katılımcı ile ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuarizmir, açık ve kapalı sergi alanları, seminer salonları, kafe alanları, 2 bin 500 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, servis olanakları ve sahip olduğu pek çok imkan ile yayıncılık sektörünün tüm bileşenleri, sivil toplum kuruluşları ve kitapseverleri 28 Ekim-5 Kasım tarihlerinde ağırlayacak. Fuarı, 9 gün boyunca 10 binlerce kitapseverin ziyaret etmesi bekleniyor. Saat 10.00-20.00 arasında ücretsiz olarak ziyarete açık olacak fuarla ilgili katılımcı yayınevleri, etkinlik, söyleşi, imza günü takvimi, ulaşım ve daha fazla bilgi, ‘https://www.kitapizmir.com/’ adresinde yer alacak.

İZKİTAP’a nasıl ulaşılır?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmirlilerin fuaizmir’e ulaşımını kolaylaştırmak için İZKİTAP’a özel ulaşım hatları oluşturdu. 92 numaralı Üçyol Metro-Fuar İzmir, 610 numaralı Gaziemir Semt Garajı-Fuar İzmir, 650 numaralı Fahrettin Altay-Fuar İzmir ve 540 numaralı Lozan Meydanı-Fuar İzmir hatları dışında, Bornova Metro İstasyonu ile Şirinyer İZBAN aktarmadan fuarizmir’e düzenli seferler olacak. Okullardan öğrenciler de servislerle İZKİTAP’a gelecek. (DHA)

Önerilen haber: Bornova’da ‘İstihdam Fuarı’: Bu fuarda ‘iş’ var

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)


HIZLI YORUM YAP