Menderes Belediyesi tarafında Dünya Çevre Günü’nde öğrencilerle ağaç dikim etkinliği gerçekleştirildi.
Menderes Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Dünya Çevre Günü’nde ağaç dikim etkinliği gerçekleştirildi.
Özdere Tahir Çamur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Gümüldür Öğretmen Emine Yazlalı Ortaokulu) öğrencileriyle birlikte yapılan etkinliğe belediye meclis üyeleri de katılım gösterdi. Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte okul bahçesine 40 adet limon selvi ağacı dikildi.
Etkinlikle ilgili açıklama yapan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, ‘’ Menderes Belediyesi olarak çevre bilincini artırmak ve doğal kaynakların korunması için kararlı bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra farkındalık yaratacak çalışmaları da hayata geçiriyoruz.
Bu kapsamda Dünya Çevre Günü’nde öğrenci kardeşlerimizle anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdik. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederim. Çevremizi korumak ve gelecek nesillere yaşanabilir dünya bırakmak için canla başla çalışacağız.’’ dedi.
İlginizi çekebilir: Konak’ta önce eğitim, sonra istihdam imkanı: Roman baristalar iş başında
GÜNDEM
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EGE
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024
[…] İlginizi çekebilir: Menderes’te Çevre Günü’nde öğrencilerle anlamlı etkinlik: Ağaç diktiler […]