Narlıdere Belediyesi, hizmet kalitesini yükseltmek ve vatandaşların sorunlarına daha çabuk çözüm sunmak için Komşu İletişim Merkezi’ni (KİM) hayata geçirdi.
Artık vatandaşlar, belediyeyle iletişim kurmak için KİM’e şahsen başvuru, sosyal medya (narliderekim), WhatsApp ve çağrı merkezi (0553 0 376 000) ile web sitesi üzerinden ulaşabilecekler.
KİM, halktan gelen talepleri önce kaydederek ilgili birimlere yönlendiriyor ve her talep için belirlenen süre içinde çözüm sürecini takip ediyor.
Bu sistem, istek, şikayet, görüş ve önerilerin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlıyor. Ayrıca, Büyükşehir Belediyesi ile entegre olan sistem, her mahalle ve sokak için ayrıntılı raporlama hizmeti sunuyor.
Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, Komşu İletişim Merkezi’nin vatandaşlara daha yakın ve hızlı hizmet sunacağını belirtti.
Başkan Uzun, “Narlıdere KİM ile komşularımızın istek, şikayet ve taleplerine daha hızlı çözüm üreteceğiz. Bu sayede vatandaş memnuniyetini üst seviyelere taşıyacağız. Ekibimizle birlikte samimiyet ve hoşgörü çerçevesinde hizmetlerimizi yerine getirecek, Narlıdere’de yaşamanın huzurunu ve mutluluğunu artıracağız” şeklinde konuştu.
İlginizi çekebilir: Narlıdere’de işçi dostu mesai değişikliği: Sıcak saatlerde çalışılmayacak
GÜNDEM
23 Temmuz 2024DÜNYA
23 Temmuz 2024GÜNDEM
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EGE
23 Temmuz 2024GÜNDEM
23 Temmuz 2024