CHP Genel Başkanı Özgür Özel, PKK’lı teröristlerin gerçekleştirdiği saldırıda şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Enes Budak ile çektirdikleri fotoğrafı paylaşarak, “Enes Budak ile 2020 yılında Manisa Meydanı’nda yan yana fotoğrafımızı görünce bir kez daha kahroldum” dedi.
CHP lideriÖzel, şehit Enes Budak ile çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, “Ülkemizin yüreğini yakan bu kahreden gecede şehit olan Manisalı hemşehrim Enes Budak ile 2020 yılında Manisa Meydanı’nda yan yana fotoğrafımızı görünce bir kez daha kahroldum. Manisamızın ve ülkemizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı. (DHA)
Önerilen haber: Kuzey Irak’ta 6 asker şehit oldu
GÜNDEM
27 Temmuz 2024DÜNYA
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EGE
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024
[…] İlginizi çekebilir: Özgür Özel, Şehit Enes Budak ile fotoğrafını paylaştı: Bir kez daha kahroldum […]