DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21547852,11%
İzmir
24°

PARÇALI AZ BULUTLU

üst menü altı
‘Pes artık’ dedirten ifade! “Tek kadınla doyan erkekliğini test ettirsin”

‘Pes artık’ dedirten ifade! “Tek kadınla doyan erkekliğini test ettirsin”

Müslüman Alimler Birliği Yüksek Konsey Üyesi ve Türkiye temsilcisi, tartışmalı ifadeler kullandı. Söz konusu alim, "Tek eşi olan erkekliğini test ettirsin! Tek kadınla doyan erkek sapıktır" şeklinde skandal bir açıklama yaparak tepkileri üzerine çekti

ABONE OL
17 Haziran 2023 23:13
‘Pes artık’ dedirten ifade! “Tek kadınla doyan erkekliğini test ettirsin”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Müslüman Alimler Birliği Yüksek Konsey Üyesi ve aynı zamanda Türkiye’nin temsilcisi olarak görev yapan Abdullah Yolcu’nun, dört yıl önce sarf ettiği sözler yeniden gündeme oturdu. Abdullah Yolcu, aynı zamanda Guraba Yayınlarının da sahibi olarak bilinmektedir.

“TEK KADINLA DOYAN ERKEKLİĞİNİ TEST ETTİRSİN”

Yolcu’nun geçmişte dile getirdiği ifadeler, özellikle tek eşi savunan erkeklere yönelik olarak “sapıktır” şeklindeydi. Bir videoda yapılan konuşmasında, “Tek eşi olan erkekliğini test ettirsin. Tek kadınla doyan erkek sapıktır” dedi.

Bu konuşma, yeniden dikkat çekerek tartışmalara yol açtı. Söz konusu ifadelerin yayılmasıyla birlikte toplumda farklı tepkiler ve yorumlar ortaya çıktı. Bazı kesimler, Yolcu’nun sözlerini hoş karşılamazken, diğerleri ise destekleyici bir tutum sergiledi.

Abdullah Yolcu’nun sözlerinin yeniden gündeme gelmesi, toplumun çeşitli kesimlerinde tartışmalara sebep oldu ve farklı düşüncelerin ortaya çıkmasına neden oldu. Bu gelişme, Yolcu’nun tutumunun ve ifadelerinin sorgulanmasına yol açarken, toplumda geniş bir yelpazede farklı görüşlerin dile getirilmesine de olanak tanıdı.

Bu haber, Abdullah Yolcu’nun geçmişte sarf ettiği sözlerin tekrar gündeme gelmesi ve bu sözlerin toplumda farklı tepkiler yaratması üzerine odaklanmaktadır. Yolcu’nun açıklamaları, tartışmalara ve toplumsal reflekslere yol açarak, konunun daha geniş bir perspektiften ele alınmasını sağlamıştır.

(Kaynak: Oda TV)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP