DOLAR 32,8699 0.05%
EURO 35,6446 -0.13%
ALTIN 2.549,470,18
BITCOIN 2178248-0,83%
İzmir
32°

AZ BULUTLU

üst menü altı
Twitter’da ‘Kullanım Limiti Aşıldı’ hatası ne anlama geliyor?

Twitter’da ‘Kullanım Limiti Aşıldı’ hatası ne anlama geliyor?

Sosyal medya platformu Twitter'a giriş yapmaya çalışan birçok kişi, 'kullanım limiti aşıldı' hatasıyla karşılaştı. İşte detaylar!

ABONE OL
1 Temmuz 2023 17:39
Twitter’da ‘Kullanım Limiti Aşıldı’ hatası ne anlama geliyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal medya platformu Twitter’a giren bazı kişiler, ‘kullanım limiti aşıldı’ hatasıyla karşılaştı.

Twitter’ın kullanıcıların belirli süre içinde yaptıkları yoğun kullanım ve spam aktiviteler sonucunda böyle bir uygulamaya gittiği belirtildi. Şikayetlerin artması üzerine ‘kullanım limiti aşıldı’ hatasının ne olduğu merak edildi. Gerçek kısa süre içinde ortaya çıktı.

Twitter’ın kullanıcıların belirli bir süre içinde yaptıkları yoğun kullanıma sınırlama getirdiği öğrenildi.

Sosyal medya platformu Twitter’a giren bazı kişiler, “kullanım limiti aşıldı” hatasıyla karşılaştı. Twitter’ın kullanıcıların belirli süre içinde yaptıkları yoğun kullanım ve spam aktiviteler sonucunda böyle bir uygulamaya gittiği belirtildi.

TWITTER’A GİRENLER “KULLANIM LİMİTİ AŞILDI” HATASIYLA KARŞILAŞTI

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter’a giren bazı kişiler ilginç bir hatayla karşılaştı. “Kullanım limiti aşıldı” yazısını gören bazı sosyal medya kullanıcıları Twitter hesaplarına giremedi.

NEDENİ YOĞUN KULLANIM VE SPAM AKTİVİTELER

Şikayetlerin artması üzerine “kullanım limiti aşıldı” hatasının ne olduğu merak edildi. Gerçek kısa süre içinde ortaya çıktı. Twitter’ın kullanıcıların belirli bir süre içinde yaptıkları yoğun kullanıma sınırlama getirdiği öğrenildi.

Bunun, spam aktivitelerin sonucunda yaşandığı belirtildi. Kullanım limiti aşıldığı için Twitter hesaplarına giremeyen kişilerin belirli bir süre beklemeleri gerektiği ifade edildi.

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (33)


HIZLI YORUM YAP