DOLAR 32,2965 -0.04%
EURO 35,1024 0.4%
ALTIN 2.396,62-0,76
BITCOIN 2191896-0,30%
İzmir
42°

AÇIK

0

BEĞENDİM

ABONE OL

Merhaba dostlar, bugün sizlerle sokakta yaptığımız bir röportajın sonuçlarını paylaşacağım. Konumuz, öğretmenlere yönelik şiddet ve bu konudaki toplumsal bakış açılarıydı.

Röportajımızda, öğretmenlere yönelik şiddetin artış gösterdiği ve bu konuda toplumun nasıl tepki verdiğini öğrenmeye çalıştık. Şaşırtıcı bir şekilde, aldığımız tepkiler oldukça çeşitliydi.

Bazı katılımcılar, şiddetin cezasının daha sert olması gerektiğini savundular. Özellikle bir katılımcı, öğretmenlere yönelik şiddet gösterenlerin idam cezası alması gerektiğini belirtti. Ancak diğer bir katılımcı ise, bu tür cezaların toplumda daha fazla şiddetin döngüsünü artıracağını ve bunun yerine şiddeti önlemek için daha insani ve eğitici cezaların uygulanması gerektiğini dile getirdi.

Bir kişi ise, toplum olarak öğretmenlere yönelik şiddete sessiz kaldığımız için kendimize yazıklar olsun dedi. Onun düşüncesi, şiddetin toplumun her bir üyesini etkilediği ve sadece bireylerin değil, toplumun da sorumlu olduğu yönündeydi.

Bu röportajı yaparken, toplumun çeşitli düşüncelere sahip olduğunu ve herkesin şiddetle mücadelede farklı bir bakış açısına sahip olduğunu görmek ilginçti. Ancak hepimizin üzerinde anlaştığı bir nokta var: Şiddetin hiçbir koşulda kabul edilemez olduğu ve hepimizin daha güvenli ve barışçıl bir toplum için çaba göstermemiz gerektiği.

Siz ne düşünüyorsunuz? Bu konuda sizin fikirleriniz neler? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın! Sevgiler.

‘DOĞRU HABER – TARAFSIZ BAKIŞ.’

Röportajımızı beğenip, yorumlarınızı yazıp, Sosyal Medya Hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın 🦋

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN ⬇️

http://www.instagram.com/demokratgundem 

https://www.youtube.com/@demokratgundem

http://www.tiktok.com/@demokratgundem

https://www.facebook.com/demokratgundem/

https://twitter.com/demokratgundem

https://www.threads.net/@demokratgundem

Mail adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz ⬇️

info@demokratgundem.com

demokratgundem@gmail.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP