DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21556021,72%
İzmir
24°

PARÇALI AZ BULUTLU

üst menü altı
Zuhal Olcay konseri, İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali’nde izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak

Zuhal Olcay konseri, İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali’nde izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin üçüncü kez düzenlediği İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali hafta sonunu geride bıraktı. 5 farklı mekanda 47 yapımı izleyiciyle buluşturan festival bu akşam Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde Zuhal Olcay konserine ev sahipliği yapacak.

ABONE OL
19 Haziran 2023 15:07
Zuhal Olcay konseri, İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali’nde izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali’ni üçüncü kez düzenledi

İzmir Büyükşehir Belediyesi, sinema ve müziğin üretim merkezi haline getirme çabaları kapsamında İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali’ni üçüncü kez düzenledi. Festival, hafta sonunu geride bıraktı ve 22 Haziran Perşembe gününe kadar sürecek.

Film gösterimleri ve etkinlikler izleyicilerle buluştu

Hafta sonu boyunca, festival kapsamında 7 farklı mekanda toplamda 47 yapıma yer verildi. İzleyiciler, film gösterimlerini takip edebilirken, aynı zamanda soru-cevap seansları ve söyleşiler de gerçekleştirildi. Festival, bu akşam Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek Zuhal Olcay konserine ev sahipliği yapacak.

Zuhal Olcay konseri unutulmaz bir deneyim sunacak

Festivalin Onur Ödülü’ne layık görülen ve aynı zamanda Ulusal Yarışma jüri başkanı olan Zuhal Olcay, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde unutulmaz bir konsere imza atacak. Bu özel etkinlik, festivalin önemli bir parçası olarak izleyicilere sunulacak. Ayrıca, Cemal Ünlü ile Şarkılarla Mübadelenin 100. Yılı plak dinletisi de festival kapsamında gerçekleştirilecek. Cemal Ünlü, mübadillerin müziği ve Rembetiko’nun doğuşunu taş plaklara kaydedilmiş eserler ve en eski sanatçı örnekleriyle sunacak.

Ücretsiz film gösterimleri devam ediyor

Festival kapsamında düzenlenen ücretsiz film gösterimleri, çeşitli mekanlarda devam ediyor. İstinyePark Teras Renk Sinemaları, Elhamra Sahnesi, Karaca Sineması, İzmir Fransız Kültür Merkezi, İzmir Sanat ve Göztepe vapur iskelesindeki Kadifekale Gemisi’nde açık hava film gösterimleri gerçekleştiriliyor. Detaylı bilgilere festivalin sosyal medya hesaplarından (Instagram ve Facebook’ta izmirfilmmusicfest / Twitter’da @izmirfilmmusic), kultursanat.izmir.bel.tr, izmir.art ve https://www.ifmfest.com adreslerinden ulaşılabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP