DOLAR 20,9048 0.47%
EURO 22,5324 -0.2%
ALTIN 1.311,34-0,82
BITCOIN 5658580,66%
İzmir
20°

HAFİF YAĞMUR

2020’nin başarı listesinde Başkan Kılıç zirvede

2020’nin başarı listesinde Başkan Kılıç zirvede

ABONE OL
16 Aralık 2020 11:39
2020’nin başarı listesinde Başkan Kılıç zirvede
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’de ilk kez 30 büyükşehir belediyesini kapsayarak gerçekleştirilen seçim simülasyonunda,  Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç, yüzde 68,7’lik oy oranıyla Türkiye genelinde 2020’nin en başarılı ikinci, İzmir’in ise en başarılı belediye başkanı oldu.  Tüm hemşehrilere teşekkür eden Başkan Kılıç, “En zor günlerde en yakınınız olmaya devam edeceğiz” dedi.

Avrasya Araştırma, Türkiye’de ilk kez yaptığı 2020 Seçim Simülasyonu’nu açıkladı. Arama motorları, sosyal medya siteleri ve haber sitelerinin taranması sonucu elde edilen veriler ile son 1 yılda yapılan 22 güvenilir anketin verilerinin baz alındığı araştırmada, partilerin 30 büyükşehir, büyükşehirlerdeki ilçe belediyeleri ile Türkiye geneli oy oranları belirlendi. Son dönemlerin en zorlu yılı olarak kabul edilen 2020’nin her anında Bucalıların sağlıklı ve huzurlu bir kentte yaşaması için çalışan Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç, yılın en başarılı başkanlar listesinde zirvede yerini aldı.

""

Kamuoyuyla paylaşılan anket araştırması sonucunda, 2020 yılında başarı düzeyi ile öne çıkan büyükşehir ilçe belediye başkanları sıralamasında Başkan Kılıç, yüzde 68,7 oy oranıyla Türkiye genelinde ikinci, İzmir genelinde ise birinci oldu.

ZORLUKLARI BİRLİKTE AŞTIK, BİRLİKTE BAŞARDIK
Anket sonuçlarıyla ilgili açıklama yapan Başkan Kılıç, “2020 yılı, sadece ülkemiz için değil tüm dünya için çok zorlu bir yıl oldu.  Koronavirüs salgını başta olmak üzere, deprem, ekonomik sorunlar gibi birçok zorlu sınavdan geçtik. Böylesine zor günlerde yerel yönetimler olarak sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirerek hemşehrilerimizin bu yılı en iyi şekilde geçirmeleri için yılmadan mücadele ettik. Açıklanan verilerde, halkçı belediyecilik ilkesiyle çalışan Cumhuriyet Halk Partili belediyelerimizin en fazla oy ve başarı oranına sahip olduğunu gördük. Böylesine zor bir yılda böylesine güzel sonuçların ortaya çıkması bizler için en büyük mutluluktur. Tüm zorlukları birlikte aştık; hep birlikte başardık. Teveccühlerini esirgemeyen tüm Bucalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bizler, en zor günlerde en yakınınız olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP