DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 2155537-0,53%
İzmir
25°

PARÇALI AZ BULUTLU

üst menü altı
Abiye Babalar Günü 2023 mesajı sözleri en güzel şiirleri

Abiye Babalar Günü 2023 mesajı sözleri en güzel şiirleri

Bugün Babalar Günü kutlanıyor. Teknoloji devi Google Babalar Günü'nü anasayfasına taşıyarak bu günün ne kadar önemli olduğunu bizlere bu şekilde hatırlattı. Bu özel gün ile ilgili en anlamlı mesajları ve sözleri haberimizde sizler için derledik.

ABONE OL
17 Haziran 2023 21:30
Abiye Babalar Günü 2023 mesajı sözleri en güzel şiirleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Abiye Babalar Günü Mesajları… Babalar Günü, her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar gününde kutlanan özel bir gündür. Bu sene 2022 yılında, 19 Haziran tarihinde yeniden anlam kazanacak.

Bu özel ve anlamlı gününüzde, sevgili abinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel Babalar Günü mesajları ile ona değer verdiğinizi ve unutmadığınızı gösterebilirsiniz.

İşte size abinize gönderebileceğiniz bazı Babalar Günü mesajları:

 • Canımdan çok sevdiğim abiciğimin babalar günü kutlu olsun. Sen benim için sadece bir abiden fazlasısın, aynı zamanda harika bir baba figürüsün. Sevgi dolu kalbin ve sabrınla her zaman yanımızdasın. İyi ki varsın!
 • Çiçeği burnunda yakışıklı babanın ilk babalar günü kutlu olsun. Bu özel gününde sana bir kez daha ne kadar minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Senin gibi harika bir abinin olduğu için şanslıyım. İyi ki varsın, abicim!
 • Hayat abilerle çok daha güzeldir. Babalar günün kutlu olsun abim. Sen benim rol modelimsin, beni her zaman cesaretlendiren ve destekleyen bir büyük kardeşsin. Bu özel gününde seni sevgiyle kucaklıyorum.
 • Abi diye yazılır, kıymetli diye okunur. Babalar günün kutlu olsun kıymetlim. Senin sevgin ve koruman altında büyümek, benim için büyük bir şans. Her zaman yanımda olduğun için minnettarım. Babalar gününde sana sevgilerimi gönderiyorum.
 • Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi. İlk babalar gününü kutlarım canım abim. Senin sevgin, fedakarlığın ve şefkatin bana her zaman ilham olmuştur. Seni çok seviyorum ve Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.
 • Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin. Canım abim, babalar günün kutlu olsun. Senin öğütlerin, desteğin ve şefkatin sayesinde büyüdüm. Seninle geçirdiğim her an benim için çok değerli. Sevgiyle dolu bir gün geçirmen dileğiyle!
 • Eğer en iyi abiyi seçme şansım olsaydı, yine seni seçerdim canım abim. Bu özel gününde sana olan sevgimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim için her zaman bir kahramansın.
 • Herkese nasip olmaz senin gibi iyi kalpli bir abi, güven veren, güven kokan can insan. Babalar günün kutlu olsun can insan. Senin varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki seninle aynı aileyi paylaşıyoruz. Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.
 • Abi olmak sadece bir kardeşlik değil, aynı zamanda büyük bir sorumluluk gerektirir. Sen her zaman bu sorumluluğun üstesinden gelerek benimle ilgilendin ve korudun. Babalar gününde sana teşekkür etmek istiyorum. Sen benim kahramanımsın.

Ağabeye Babalar Günü Mesajları

Ağabeye Babalar Günü mesajları da onun için özel ve anlamlı olacaktır. İşte ağabeye gönderebileceğiniz birkaç Babalar Günü mesajı:

 • Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler. Babalar günün kutlu ve mutlu olsun. Sen benim en sevdiğim ağabeyimsin ve senin babalık yolculuğuna tanıklık etmek benim için gurur verici. İyi ki varsın!
 • Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun. İyi ki varsın abiciğim. Babalar Günü’nü kutlarken sana minnettarlığımı ve sevgimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim kahramanımsın!
 • Abiler başlangıçta oyun eşimiz, daha sonraki yaşamımızda ise en iyi arkadaşımızdır. İlk babalar günün kutlu olsun canım kardeşim. Seninle büyümek ve seninle paylaştığım anılar benim için çok değerli. Senin babalık yolculuğunda başarılar diliyor, sevgiyle kucaklıyorum.
 • Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler. Sen benim en sevdiğim ağabeyimsin ve senin babalık yolculuğunda seninle gurur duyuyorum. Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.
 • Bana hayatımda hep kol kanat geren. Bana hep sahip çıkan can abim. Babalar günün kutlu olsun. Senin sevgin ve desteğin benim için paha biçilemez. Sen benim rol modelimsin ve senin gibi bir baba olacağıma söz veriyorum. Sevgi dolu bir gün geçirmen dileğiyle!
 • Babalar gününü en içten dileklerimle kutlar, bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dilerim abim. Senin babalık yolculuğunda gösterdiğin özveri ve sevgi herkesin takdirini kazanıyor. Seni sevgiyle kucaklıyorum ve bu özel gününde yanında olmayı dilerim.
 • İki erkek kardeş aynı fikirde olduğu zaman dünyada hiçbir güç onların karşısında duramaz. Seninle geçirdiğimiz anlar, paylaştığımız gülmeler ve zorlukları birlikte aştığımız günler benim için çok değerli. Babalar Günü’nü kutluyor, sevgi ve mutluluk dolu bir gün diliyorum.
 • Sen olmasaydın ben bu dünyayı pek çekemezdim. Hayata çok zor bağlanırdım. Bu yüzden seni çok seviyorum abim. Senin varlığın, hayatıma anlam katan en önemli faktörlerden biri. Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, sana sevgi ve şükranlarımı iletiyorum.
 • Her aradığımda “efendim canım kardeşim” diye açman benim için dünyanın en güzel şeyi. İyi ki benim abimsin, iyi ki senin kardeşinim. Babalar Günü’nü kutlarken, sana olan sevgimi ve minnettarlığımı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim en büyük destekçimsin. Sevgilerimle!

BABALAR GÜNÜ ŞİİRİ – 2023

Babam, kahramanım, güçlü kolum,
Sevginle dolu yüreğinle gönül solum.
Her zaman yanımda olduğunu hissederim,
Babalar Günü’nde sana duygularımı dökerim.

Sabırlı ve sevgi dolu ellerin,
Hayatıma yön verir, ışık tutar gecelerin.
Beni güçlendirirsin her adımda,
Sonsuz sevginle dolarsın kalbimde her an.

Bana öğrettin doğruluğu, dürüstlüğü,
Hep destek oldun, yol gösterdin düşüğü.
Benim için her zaman en iyisini istedin,
Babalar Günü’nde sana minnettarlığımı hissettiren.

Paylaştığımız anılar, biriktirdiğimiz anılar,
Hiç unutulmayacak, daima kalacak hatıralar.
Birlikte güldük, birlikte ağladık,
Seninle her anı paylaşmak, değerli ve kıymetliydi.

Güçlü omuzların, sıcak kolların,
Benim için dünyada en güvenli sığınaklarım.
Seninle her şey daha güzel, daha anlamlı,
Babalar Günü’nde seni sevgiyle anarım.

Babam, sen benim her şeyimsin,
Yanımda olduğunda hissederim mutluluğu içimde.
Babalar Günü’nde sana minnettarlığımı sunarım,
İyi ki varsın, seni çok seviyorum canım babam.

Umarım bu Babalar Günü mesajları abinizin yüzünü güldürür ve ona sevginizi göstermenize yardımcı olur. Biz de Demokrat Gündem ekibi olarak sevgi dolu bir gün geçirmenizi dileriz!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP