DOLAR 31,3677 0.42%
EURO 34,0595 0.51%
ALTIN 2.101,432,38
BITCOIN 19432390,18%
İzmir
16°

HAFİF YAĞMUR

üst menü altı
SGK İzmir'de görev Yavuz Kurt'a emanet: 'Çözüm ve iletişim odaklı yönetim sergileyeceğiz'

SGK İzmir'de görev Yavuz Kurt'a emanet: 'Çözüm ve iletişim odaklı yönetim sergileyeceğiz'

ABONE OL
17 Mayıs 2023 01:45
SGK İzmir'de görev Yavuz Kurt'a emanet: 'Çözüm ve iletişim odaklı yönetim sergileyeceğiz'
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mart 2016 tarihinden bu yana İzmir SGK İl Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Ekrem GÜLCEMAL emekliye ayrılarak görevini Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü Yavuz KURT’a teslim etti.

Görevde bulunduğu süre boyunca başarılı çalışmalara imza atan Ekrem Gülcemal yaptığı konuşmada “Bu Kurumdaki çalışma sürem ve özellikle İl Müdürlüğü görevim süresince İzmir SGK’da temizlik görevlimizden – güvenliğimize, şoför arkadaşlarımızdan – memurumuza, icra memurumuzdan – denetmenlerimize, avukatlarımızdan – doktorumuza, eczacımıza ve diğer sağlık personelimize,  şefimizden – Merkez Müdür Yardımcımıza, Merkez Müdürümüzden – İl Müdür Yardımcılarımıza kadar tüm ekip arkadaşlarımın; az kadromuza, kısıtlı mali ve özlük haklarına rağmen çok fazla iş, çok fazla sorumluluk, olağan üstü çalışma ile İzmir’in sosyal güvenliğinde bir başarı hikayesi yazdığına şahit oldum. Sizlerden çok şey öğrendim. Hedefe varmak için mazeret üretmeksizin çalışmayı, başarının bir ekip işi olduğunu ve bu ülkede tüm zorluklara rağmen fedakârca çalışan insanlar olduğunu öğrendim.  Sizinle bu Kurumda çalışmak, aynı havayı solumak benim için büyük bir onurdur” diyerek görevini teslim ettiği İl Müdürü Yavuz Kurt’un daha önceki çalışmalarından bahsederek başarılar diledi.  SGK İl Müdürlüğü görevinden emekli olarak ayrılan Ekrem Gülcemal’in ulusal bir firmada Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku Direktörü olarak çalışmalarına devam edeceği öğrenildi.

İzmir SGK İl Müdürü Yavuz Kurt ise yaptığı konuşmada Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının fedakâr çabaları ile Türk idare tarihinin en önemli yapısal dönüşümlerinden birinin gerçekleştirildiğini belirterek “İl Müdürünüz olarak ekibinize dâhil olmaktan büyük bir gurur ve heyecan duymaktayım. El ele, prim gelirlerimizi artırmak, sosyal güvenliği yaygınlaştırmak, kayıt dışılığı önlemek ve hizmet kalitemizi yükselterek vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlamak için çalışacağız” dedi.

YAVUZ KURT: GELECEK VE ÇÖZÜM ODAKLI, İLETİŞİME DAYALI BİR YÖNETİMİ BENİMSEYECEĞİZ 

İl Müdürü Yavuz Kurt ayrıca tüm personelin ihtiyaç ve sorunlarının idarenin önceliği olacağını ifade ederek “Sevgiyle ve güvenle yazacağımız bu yeni hikayede adalet, merhamet ve muhabbetle idare edebilmeyi diliyorum. Hep birlikte Milletimizin ve Devletimizin âli menfaatlerini kıskançlıkla ve inatla muhafaza edecek, hızlı ve doğru, etkin ve verimli, paydaşlarımız ve çözüm ortaklarımızla birlikte istişareye dayalı hizmet üretmeye odaklanacağız. Yenilikçi ve dinamik bir anlayışla sorunlarımızı fırsata çevirecek bir anlayışı hakim kılacağız. Gelecek ve çözüm odaklı, iletişime dayalı kolektif bir yönetimi benimseyeceğiz.” dedi.

        

 

 

 

    

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP