DOLAR 32,5930 0.28%
EURO 34,7120 0.06%
ALTIN 2.473,04-1,04
BITCOIN 21484841,92%
İzmir
19°

PARÇALI BULUTLU

üst menü altı
Jak Eskinazi: Seçim sonrası önceliğimiz yapısal reformlara ağırlık vermek olmalı

Jak Eskinazi: Seçim sonrası önceliğimiz yapısal reformlara ağırlık vermek olmalı

EGE İhracatçı Birlikleri (EİB) Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, 31 Mart'taki seçimlerin ardından yaptığı açıklamada, "Seçim sonrası, önceliğimiz yapısal reformlara daha fazla ağırlık vererek, hep birlikte daha mutlu, daha refah ve daha adil Türkiye için eskisinden daha fazla çalışmak olmalı" dedi.

ABONE OL
1 Nisan 2024 15:30
Jak Eskinazi: Seçim sonrası önceliğimiz yapısal reformlara ağırlık vermek olmalı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi 31 Mart 2024 Mahalle İdareler Genel Seçimleri’nin ardından değerlendirmede bulundu.

Eskinazi yazılı olarak yaptığı değerlendirmede, 31 Mart seçimleriyle, demokrasimizin temel unsurlarından biri olan yerel seçimlerin başarılı bir şekilde geride bırakıldığını belirtip, “Ülke genelinde gerek oy kullanımı esnasında gerekse de oy kullanıldıktan sonra ve sayım sırasında huzur ve sükûnetle seçimlerin gerçekleştirilmesi bizleri fazlasıyla mutlu etti.

Ege Ýhracatçý Birlikleri Koordinatör Baþkaný Jak Eskinazi 31 Mart 2024 Mahalle Ýdareler Genel Seçimleri’nin ardýndan deðerlendirmede bulundu.Fotoðraf: Ýzmir, (DHA)

Bu vesileyle, seçimlerde görevli kamu görevlilerimiz başta olmak üzere sandık başında görev alan tüm iktidar ve muhalefet parti görevlilerine de teşekkür ediyoruz. Gerek yeniden seçilen gerekse de ilk kez seçilen belediye başkanlarımızı ve yerel yöneticilerimizi kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Eskinazi; “Yerel yönetimlere, şehirlerde halkımızın daha iyi şartlarda yaşamalarını sağlamaları, alt yapı sorunlarını gidermeleri, trafik sorunlarını azaltmaları ve daha çevreci politikaları uygulamalarına yönelik projeleri gerçekleştirmeleri gibi konularda da başarılar diliyoruz. D

eprem başta olmak üzere tüm konularda merkezi yönetim ile yerel yönetimler arasında iş birliğinin güçlendiği ve halkımızın ekonomik sorunlarının da azaldığı bir dönem olmasını ümit ediyoruz. Seçim sonrası, yapısal reformlara daha fazla ağırlık vererek, hep birlikte daha mutlu, daha refah ve daha adil Türkiye için eskisinden daha fazla çalışmalıyız” diye konuştu.(DHA)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP