Zafer Partisi İzmir’de ilçe kongreleri tüm hızıyla devam ediyor.
İl Başkanı Naşit Birgüvi’nin önderliğinde bu hafta da 19 Temmuz Cuma günü Menderes İlçe kongresinin gerçeklemesinin ardından 21 Temmuz Pazar günü de hem Ödemiş hem de Aliağa kongrelerini tamamladı.
19 Temmuz Cuma günü Menderes ilçesinde gerçekleşen kongrede mevcut ilçe başkanı Hüseyin Hakan Koldaş tekrar ilçe başkanlığına seçildi.
21 Temmuz Pazar günü Ödemiş’te gerçekleşen kongrede ise yine mevcut başkan, Mehmet Dağlı ilçe başkanlığına delegelerin oylarıyla tekrar seçildi. Mehmet Dağlı 31 Mart 2024’te yapılan yerel seçimlerde Zafer Partisi’nin Ödemiş Belediye Başkan Adayı olarak yarışmıştı.
21 Temmuz Pazar günü gerçekleşen bir diğer kongre ise Aliağa’da gerçekleşti. Aliağa’da da halihazırda başkanlık görevini yürüten Ahmet Cengiz yeniden başkanlığa seçildi.
Zafer Partisi İzmir İl Başkanı Naşit Birgüvi üç ilçe için yayınladığı ortak mesajda kongre hazırlıklarını eksiksiz yerine getiren yönetimlere teşekkür ederken, yeni yönetimlere de görevlerinde başarı dileklerini iletti.
İlginizi çekebilir: Büyükşehir’den yaşlı ve engellilere sıcak yemek
GÜNDEM
22 Temmuz 2024DÜNYA
22 Temmuz 2024GÜNDEM
22 Temmuz 2024EKONOMİ
22 Temmuz 2024EKONOMİ
22 Temmuz 2024EGE
22 Temmuz 2024GÜNDEM
22 Temmuz 2024