DOLAR 32,3270 0.05%
EURO 35,0608 0.26%
ALTIN 2.401,03-0,57
BITCOIN 2181281-3,30%
İzmir
42°

AÇIK

üst menü altı

SAKIN HA, SAKIN

Sayın Özgür Özel, değerli CHP başkanı bu Arap islamı bezirganlarına kanıp Anayasa, Manayasa yapma. Bunlar sıkışınca demokrat olurlar, ulusalcı düdüğü çalarlar, dara düşünce Kürt kardeşlerim der, ihtiyaçları kalmayınca hepsi PKK'lı derler.

ABONE OL
5 Haziran 2024 12:07
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Sayın Özgür Özel, değerli CHP başkanı bu Arap islamı bezirganlarına kanıp Anayasa, Manayasa yapma. Bunlar sıkışınca demokrat olurlar, ulusalcı düdüğü çalarlar, dara düşünce Kürt kardeşlerim der, ihtiyaçları kalmayınca hepsi PKK lı derler.

Bunlar var ya, bunlar “binbir surat” gibidirler. Tam sıkışınca surat değiştirirler.

Şimdi “sivil anayasa” diyorlar ya inanma yine sana bir künde numarası yedirmek üzereler. Bak kaşla- göz arasında “Orta Çağ’a endeksli yeni eğitim müfredatını çıkardılar bile.

Müfredatta uygar bilim sıfıra yakın.

Aman Sayın Özel gücün yettiği kadar çarpış, savaşarak geri çekil. Bu benim uygar tarafa bakan bir vatandaş olarak sana çağrımdır.

Değerli okurlar bizim ZEZE moral bulduğu bir antrenmandan sonra annesinin ısrarlı çabalarına dayanamadı, en nefret ettiği şeyi yapıp, duş aldı. Yenilmeden önce annesine giderek yükseler dozda para ve ziynet teklifleri etti, tutturamadı. Duş almamak için annesine 50 lira ile başlayıp 5000 liraya kadar çıkan rüşvet teklif etti. Yine de tutturamadı, kaybetti. Değerli dostlar ve sayın Özel, bu daha demokratik, daha sivil anayasa teklifi de bizim ZEZE’nin duştan kaçma gibi önümüzdeki seçimler için yapılan oyunlardır. Sakın ola kündeye gelmeyelim, anayasa değişikliğine katılmayalım. Bırakalım bir soğuk duş alsınlar.

Onlar önce, var olan anayasaya uyup Demirtaş, Kavala’yı çıkarsınlar vesselam

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP