İZMİR'in Konak ilçesinde Necati Bey İlkokulunda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle çevredeki binalara sıçramadan söndürüldü.
Yangın, saat 06.15 sıralarında Murat Reis Mahallesi 156 sokakta bulunan Necati Bey İlkokulunda çıktı. Çıkış nedeni ilk belirlemelere göre okulun mutfak bölümündeki elektrik panosu olarak değerlendirilen yangın rüzgarın da etkisiyle bir anda büyüdü. Yangını gören mahalle sakinlerinin haber vermesi üzerine bölgeye itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Polis, çevre güvenliği alırken itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Yangın, ekiplerin hızlı çalışmalarıyla çevredeki binalara sıçramadan kontrol altına alınarak, söndürülürken, okulda maddi hasar meydana geldi.(DHA)
GÜNDEM
18 Temmuz 2024DÜNYA
18 Temmuz 2024GÜNDEM
18 Temmuz 2024EKONOMİ
18 Temmuz 2024EKONOMİ
18 Temmuz 2024EGE
18 Temmuz 2024GÜNDEM
18 Temmuz 2024